+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alunet hliníkové profily

Klíčová slova: Hliníkové profily, hliníkové chladiče,plechy

E-mail: info@alunet.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ?nora 2010

Popis: Internetový obchod, ve kterém najdete nepřeberné množství hliníkových profilů, plechů a další sortiment, který se hliníkových profilů týká. Hliníkové profily jsou vyráběny ze slitin řady AlMgSi a to ne náhodou, tyto slitiny vynikají velmi dobrou svařitelností, obrobitelností, mají velmi dobrou pevnost, lehkost, odolávají korozi a jsou dobře tvářitelné.

Web: alunet.cz/

Další související informace

Plastová okna pro Brno

plastová okna a hliníkové dveře, zimní zahrady – Plastová okna a plastové či hliníkové dveře a okna z brna Vám dodá firma Oknosytl. Plastová okna a dveře dodáváme v nadstandartní výbavě za zajímavé ceny. Oknostyl dodává plastová okna a další výplně otvorů po celé ČR. Zimní zahrady pro Váš dům.

Lešení Zarges.cz

Lešení, šachtová technika, hliníkové kufry – Jsme v Evropě synonymem pro kvalitu a bezpečnost v oblasti hliníkových žebříků, lešení a boxů. Aktivity zahrnují více než 500 druhů žebříků, pojízdná lešení, pracovní a zdvihací plošiny, schody, přechody, ale i bedny, boxy, přepravky a vozíky.

Hliníkové schůdky Hailo

hliníkové schůdky, hliníkové žebříky, hliníkové – Nejširší nabídka stoupací techniky Hailo. Hliníkové schůdky, ocelové schůdky, hliníkové žebříky, hliníkové lešení a plošiny. Vše s důrazem na maximální bezpečnost. Vysoká ergonomie a životnost. Bezpečně a chytře nahoru.

Načítání trvalo 2.9178 sekund.