+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alunet hliníkové profily

Klíčová slova: Hliníkové profily, hliníkové chladiče,plechy

E-mail: info@alunet.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ?nora 2010

Popis: Internetový obchod, ve kterém najdete nepřeberné množství hliníkových profilů, plechů a další sortiment, který se hliníkových profilů týká. Hliníkové profily jsou vyráběny ze slitin řady AlMgSi a to ne náhodou, tyto slitiny vynikají velmi dobrou svařitelností, obrobitelností, mají velmi dobrou pevnost, lehkost, odolávají korozi a jsou dobře tvářitelné.

Web: alunet.cz/

Další související informace

ALFUN a.s.

hliník, hliníkové profily, hliníkové plechy, plech – Společnost ALFUN byla založena v roce 1999 a během krátké doby získala dominantní postavení v prodeji hliníkových polotovarů, zejména na českém a slovenském trhu. Postupem času společnost rozšířila svou nabídku o pozinkované a za studena válcované ocelové plechy, měděné a nerezové plechy a zařadila se mezi významné evropské distributory hutního materiálu.

Hliníkové profily a obkladové lišty

obkladové lišty, obkladové profily, hliníkové lišt – Hliníkové profily mají velmi široké uplatnění. Hliníkové lišty mohou být buď eloxované, nebo s povrchem imitujícím dřevo. Nerezové profily řeší návaznost podlahových krytin. Obkladové profily dotváří interiér koupelny.

Načítání trvalo 2.7906 sekund.