+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alunet hliníkové profily

Klíčová slova: Hliníkové profily, hliníkové chladiče,plechy

E-mail: info@alunet.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ?nora 2010

Popis: Internetový obchod, ve kterém najdete nepřeberné množství hliníkových profilů, plechů a další sortiment, který se hliníkových profilů týká. Hliníkové profily jsou vyráběny ze slitin řady AlMgSi a to ne náhodou, tyto slitiny vynikají velmi dobrou svařitelností, obrobitelností, mají velmi dobrou pevnost, lehkost, odolávají korozi a jsou dobře tvářitelné.

Web: alunet.cz/

Další související informace

Disky na auto

hliníkové disky, disky, alumíniové disky – Tato stránka by Vám měla poskytnout základní přehled v problematice disků na auta. Ať už jde o disky hliníkové nebo plechové. Dozvíte se jaké jsou jejich výhody či nevýhody a na základě toho si sami můžete určit co by Vám více vyhovovalo.

ALFUN a.s.

hliník, hliníkové profily, hliníkové plechy, plech – Společnost ALFUN byla založena v roce 1999 a během krátké doby získala dominantní postavení v prodeji hliníkových polotovarů, zejména na českém a slovenském trhu. Postupem času společnost rozšířila svou nabídku o pozinkované a za studena válcované ocelové plechy, měděné a nerezové plechy a zařadila se mezi významné evropské distributory hutního materiálu.

Torisort group s.r.o - EPDM profily

EPDM pryžové profily, hliníkové profily, plastové – Zabýváme se dodávkami materiálů hlavně pro stavebnictví a průmysl. Vyrábíme EPDM těsnící profily, hliníkové profily standardní i výkresové, v povrchové úpravě elox, komaxit a dřevodekor, plasty a plastové výlisky.

Načítání trvalo 0.0744 sekund.