+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Alžbětin obchůdek

Klíčová slova: dekorace, svíčky, levandule, porcelán, romantika

Datum vloľení do katalogu: 12. listopadu 2012

Popis: Internetový obchod s dekoracemi, svíčkami a luxusními umělými květinami. Specializujeme se hlavně na dekorace ve stylu anglického venkova a francouzské Provence. Dekorace z porcelánu, keramiky, aj.

Web: www.alzbetinobchudek.cz

Další související informace

Panag.cz

sklo, porcelán, nože, příbory, mlýnky, dárky – Internetový prodej skla, porcelánu, keramiky, kameniny, příborů, nožů, originálních dárků, hodin, mlýnků na koření a dalších výrobků.Značky výrobců La Vida, Love Plates, Maxwell&Williams, VacuVin, Zwilling, Zassenhaus, Nextime, William Bounds.

Internetový obchod

Hračky,dekorace,čeje,stavebnice,hlavolamy,textil – Nabízíme hlavně zboží vyrobené v České republice,sortiment neustále rozšiřujeme.Nabízíme hračky,hry,stavebnice,kojenecké potřeby,dekorace a další věci pro běžno potřebu.Zasíláme do Slovenské republiky za ceny Slovenské pošty. Ze sortimentu stavebnic můžeme jmenovat Cheva,Seva,Blok,žako,rondi,monty sistém. hračky jsou od výrobců jako je ena,CVhemoplast,Abrex,Hájek,ABAToys,Žako,a spousty dalších. Máme v nabídce velmi pěkné a zajimavé modely aut od výrobce Abrex,mezi které patří modely vozů škoda,bmw fiat,ford,mercedes a spousty dalších, jak ze současnosti, tak i z historie.Dále v naší nabídce máme spousty dřevěných hraček,figurek,puzzle,kostek,magnetů se spoustou dětských motivů, jako je sluníčko,ježek,auto,býček,želva,slon,pes,kočka,čtyřlístek a spousty dalších.V sekci sportovních her nabízíme stolní hry od albi, jako je česko,evropa,osadníci z katanu, dále nabízíme stolní hokej,stolní kopanou a karetní hry stolní.V oddělení dekorací najdete velikonoční kraslice,plechové dózy,smaltované a plechové cedule,tabule a to v retro stylu,a ty s dětskými motivy.Tabule jsou různým rozměrů.Nabízíme rovněž plechové dekorační magnety, a to karikaturi fodbalistů, retro auta a spoustu dalších.Naši nabídku v současnosti uzavírají bilinné čaje na různé zdravotní problémy,jako pro děti, ženy a spousty dalších druhů.Nedílnou součástí našeho obchodu jsou šperky s křišťálové prykyřice. Naš sortimen bude dále nabízet povlečení,kojenecké potřeby,prostěradla a textil, a to jak pro děti, tak pro dospělé muže i ženy. Do naší nabídky patří taky pár kousků velmi zajimavých hlavolamů.

Květiny pro každou přílež

Květiny,dekorace,vázané kytice,doručovaní květin,k – Internetový a kamenný obchod Greenpoint Flowers nabízí květiny a dekorační předměty za skvělé ceny s možností online plateb. Greenpoint dále nabízí květinové služby pro firmy a hotely. V neposlední řadě se specializuje na svetbní květinový servis.

Načítání trvalo 0.1058 sekund.