+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Amiro, s.r.o.

Klíčová slova: počítač, notebook, notebooky, prodej, servis, pora

Datum vloľení do katalogu: 29. listopadu 2012

Popis: Prodej výpočetní a kancelářské techniky, spotřebního materiálu, tiskáren a elektroniky. Poskytujeme komplexní služby správy IT. Nabízíme řešení ochrany dat, zálohování, odvirování. Amiro, s.r.o. Amiro, s.r.o.

Web: www.amiro.cz

Další související informace

E-shop s elektronikou

Počítače,Eshop, notebook – E-shop s elektronikou a výpočetní technikou. Špičkové PC sestavy, notebooky, kapesní počítače, monitory,Tiskárny, PDA, Software, MP3 přehrávače, DVD/Divx přehrávače, Digitální foto-video a mnoho dalších.

Oriflame4u

oriflame, kosmetika, katalog, prodej, parfémy – Stránky nezávislé kosmetické poradkyně Oriflame plné kosmetiky. Nabídka kvalitní přírodní švédské kosmetiky Oriflame pro děti, ženy i muže. Výběr z aktuálního online katalogu. Registrace nových členů - možnost neomezeného výdělku. Přidejte se k nám!

Kávovary Jura IMPRESSA

kávovar Jura IMPRESSA ENA, servis, prodej, eshop – Jsme výhradním distributorem automatických espresso kávovarů Jura. Hlavním sortimentem jsou automatické kávovary pro domácnost a kancelář. Jako rozšířenou řadu kávovarů nabízíme i modely pro firmy či gastro provozy.

Načítání trvalo 0.5163 sekund.