+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AMVOR

Klíčová slova: amvor, květiny, květinářství, svatební, dárkové, č

E-mail: amvor@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. b?ezna 2010

Popis: AMVOR květinová dárková síň, Výzdoba interiéru, exteriéru, svatby, netradiční vazby kytic, čokoládové figurky, bonboniéry, dárkové koše, keramika, dekor.svíčky, vína, likéry, recesní dárky, rozvoz po Karviné zdarma.

Web: www.amvor.cz

Další související informace

Květinka u kostela

Květiny, květinářství, kytice, věnce, kytky – Květinářství a on-line prodej květin řezaných, umělých, sušených a exotických. Doručování květin expres do 1h po HK a celé ČR i světa do 24h. Květinářství vyrábí svatební a slavnostní kytice, smuteční věnce. Výběr z obsáhlého katalogu květin a dárků.

MIŠ s.r.o.

Sušené, suché, květiny, rostliny, floristika – Velkoobchodní prodej floristických a proutěných doplňků, exotických i tuzemských sušených rostlin. Dále nabízíme doplňky a přízdoby k vybavování interiérů a exteriérů a pro velikonoční, dušičkovou, vánoční a květinovou výzdobu.

Dana Dezortová - Dorty do

dorty, svatební, pohoštění, svatba, zákusky, svat – Firma DD působí na trhu 20 let a vychází z tradicí české cukrářské výroby. Tradiční osvědčené a nejžádanější výrobky rozšiřuje postupně o odlehčené zákusky a dorty, které sledují požadavky trhu. Při jejich výrobě uplatňuje novinky v sortimentu cukrářských surovin. Dana Dezortová je autorkou receptur, které publikovala v knize Dezerty-konvenience v cukrářské výrobě. Zákusky v ní uvedené nabízíme běžně v kamenných obchodech - cukrárnách. Nabízíme služby svatební specialistky, která navrhne svatební dort, sladké občerstvení, koláčky a výslužku pro hosty. Zároveň zajistí, aby květinová výzdoba tabule a ozdoby na dortu ladila s celkovým stylem svatby.

Načítání trvalo 0.0913 sekund.