+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Anglický obchod

Klíčová slova: čaje,horká čokoláda,delikatesy,cukrovinky,káva,por

E-mail: sweetmarket@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ??jna 2010

Popis: Specializovaný obchod na zboží z Anglie,Irska a Skotska. Prodej čajů, instantních čajů,horkých čokolád, kávy, cukrovinek, sušenek, marmelád, džemů,delikates, porcelánu,keramiky a dárků. Maloobchod i velkoobchod.

Web: www.anglickyobchod.cz

Další související informace

Serena-obchůdek plný vůní

Čaje, bylinky, koření, káva, bio kosmetika, přívěs – Nabízíme Vám velký výběr bylinek, bylinných, ovocných, černých i zelených čajů a dalšího zboží pro Vaše zdraví a pohodu. Pokud např. nebudete mít jistotu, že Vámi vybrané zboží je vhodné pro řešení Vašeho zdravotního problému, zašlete nám dotaz, rádi Vám poradíme. Mohu nabídnout své douholeté zkušenosti nejen s bylinkami, ale také z působení energií Reiki a z terapie "Klíč k životu".

Prodej kávy a čajů

káva, kávovary, náhradní díly, Saeco, Lavazza – Dovážíme a prodáváme kávovary Saeco, v našem obchodě najdete i espressa od jiných výrobců. Nabízíme italskou kávu např. Lavazza, Bazzara a další. Rádi doporučíme vhodný kávovar pro Vaše potřeby. Provádíme také servis kávovarů Saeco.

Gastro káva

káva, čaj,kávovary, čistící prostředky na kávovary – Eshop zabývající se prodejem kávy, čajů, kávovarů do gastronomie,kávovarů do kanceláří i kávovary pro domácí použití, čistících prostředků na kávovary, konviček a všeho spojeného s kávou, kávovary a čajem.

Načítání trvalo 0.5376 sekund.