+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Angličtina pro děti ZuZu

Klíčová slova: angličtina pro děti,super simple songs,esl,efl

E-mail: registrace@anglictina-zuzu.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. kv?tna 2010

Popis: Nabízíme prodej zábavných pomůcek pro výuku angličtiny a jazykové kurzy pro děti formou hry. ZUZU angličtina hrou je malá jazyková škola zaměřená na výuku angličtiny pro nejmenší. Nabízíme kurzy angličtiny formou hry v naší útulné učebně v Tišnově (Brno-venkov), zároveň i v mateřských školkách v Brně a jeho okolí.

Web: www.anglictina-zuzu.cz/

Další související informace

Brigády v Brně,

brigáda, brno, pro studenty, pro důchodce – Hledáte brigádu Brno? Brigády pro studenty, pro důchodce to vše najdete na našich stránkách. Zajímá vás jak to je s pojištěním a daněmi když pracujete jako brigádník? Přečtěte si u nás informace, které jsou zaručené!

Kočárky pro panenky

kočárky pro panenky, houpačky, sáně, sáňky – Pro kluky odrážedlo. Pro holky kočárky pro panenky. Prodáváme kočárky pro panenky Tako, houpačky, sáně, sáňky s ohrádkou a odrážedla pro děti. Kočárky pro panenky skladem v mnoha odstínech. Internetový prodej. Prodáváme kočárky pro panenky, houpačky, sáně, sáňky s ohrádkou a odrážedlo pro děti. V naší nabídce zastoupena značka Tako.

Angličtina pro děti

Angličtina pro děti – Soukromá školka You & Me nabízíme vzdělávací programy pro děti již od 3 měsíců, které rozvíjejí tvořivost, myšlení, komunikaci, samostatnost, pohybové dovednosti, sebeuvědomění, respekt vůči sobě a druhým, schopnost spolupráce a touhu po poznání. Uvědomujeme si, že předškolní věk je pro zdravý vývoj osobnosti klíčový a proto přistupujeme ke každému dítěti jako k jedinečné bytosti, která má svůj vlastní způsob a tempo při objevování světa a rozvíjení svého vnitřního potenciálu.

Načítání trvalo 0.0651 sekund.