+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Angličtina pro děti ZuZu

Klíčová slova: angličtina pro děti,super simple songs,esl,efl

E-mail: registrace@anglictina-zuzu.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. kv?tna 2010

Popis: Nabízíme prodej zábavných pomůcek pro výuku angličtiny a jazykové kurzy pro děti formou hry. ZUZU angličtina hrou je malá jazyková škola zaměřená na výuku angličtiny pro nejmenší. Nabízíme kurzy angličtiny formou hry v naší útulné učebně v Tišnově (Brno-venkov), zároveň i v mateřských školkách v Brně a jeho okolí.

Web: www.anglictina-zuzu.cz/

Další související informace

AJ překlady - Natural Language

překladatelské služby, překlady, angličtina – Překlady z/do angličtiny. Komunikujete přímo s překladatelkou - vysoká kvalita a rychlost. Vybíráte si sami cenu překladu z cenových programů - překlady na míru. Překladatelské služby, anglický jazyk.

Úřad pro publikace

Úřad pro publikace,věstník, Evropská unie – Úřad pro publikace Evropské unie (Úřad pro publikace) je interinstitucionální úřad, jehož cílem je za co nejlepších podmínek zajišťovat vydávání publikací orgánů Evropských společenství a Evropské unie (EU).

Jazykové kurzy pro děti

angličtina pro děti,angličtina pro děti Brno – Jazykové kurzy pro děti, angličtina pro děti a výuka dětí obecně. Nabízíme výuku formou hry pro děti již od 1,5 roku. Výukové materiály metodiky Hocus a Lotus jsou ideálním doplňkem k výuce jazyků pro děti v každém věku.

Načítání trvalo 2.0694 sekund.