+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ANSAT-Langer

Klíčová slova: satelitní komplety, přijímače, DVB-T, paraboly,

E-mail: langer.b@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. listopadu 2009

Popis: Specializovaný internetový obchod s anténní a satelitní technikou. Vše pro kvalitní příjem ze satelitu a DVB-T. Prodej, montáž a servis. Veškeré služby jsou tvořeny tzv.na klíč včetně záručního a pozáručního servisu.

Web: obchod.antenysatelity.com

Další související informace

Satelitní komplety

Satelitní komplety, komplety, satelit – Satelitní komplety za akční ceny včetně karty na české programy bez časového omezení. Jsme specialisté na satelitní komplety CS Link. Satelitní příjmače prověřené mnoha uživateli lehce ovladatelné všemi generacemi.Satelitní komplety za akční ceny včetně karty na české programy bez časového omezení. Jsme specialisté na satelitní komplety CS Link. Satelitní příjmače prověřené mnoha uživateli lehce ovladatelné všemi generacemi.

Antény Milovice

satelitní technika, satelitní komplety, upc,antény – Prodej, instalace a servis anténních, satelitních rozvodů. Instalační a servisní místo UPC Direct. Prodej DVB-T set-top-boxů, satelitních kompletů aj. anténní a satelitní techniky. Antény UHF / VHF / FM.

Příjem a záznam satelitní

satelitní komplety, satelitní vysílání – Záznam programů ze satelitního vysílání je tu pro nás v případě, že nestihneme svůj oblíbený pořad. Sateltní komplety nám umožňují zaznamenávat pořady, ale zároveň sledovat vysílání i na více televizích.

Načítání trvalo 0.0787 sekund.