+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ANSAT-Langer

Klíčová slova: satelitní komplety, přijímače, DVB-T, paraboly,

E-mail: langer.b@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. listopadu 2009

Popis: Specializovaný internetový obchod s anténní a satelitní technikou. Vše pro kvalitní příjem ze satelitu a DVB-T. Prodej, montáž a servis. Veškeré služby jsou tvořeny tzv.na klíč včetně záručního a pozáručního servisu.

Web: obchod.antenysatelity.com

Další související informace

Satelitní přijímač

satelitní přijímač, přijímače, satelitní technika – Pokud si vybíráte satelitní přijímač, pak byste určitě mohli uvítat stránky specializované právě na satelitní přijímač. Váháte, zda-li zakoupit satelitní přijímač HDTV, nebo s HDD? Na našich stránkách si uděláte rychle jasno.

Satelitní komplety

satelitní komplety, satelitní komplet, satelit, s – Satelitní komplety za příznivé ceny včetně karty bez časového omezení. Jsme specialisté na satelitní komplety v paketu CS Link. Satelitní komplety i montujeme - rozumíme tomu co prodáváme. Satelitní komplety sestavené z prověřených komponentů.

Satelitní technika a tv

Satelitní technika, televize, přijímače, karty, hd – Stránky zabývající se satelitní a pozemní digitální technikou, televizí, přijímači, sdtv a hdtv. Nespornou výhodou koupí satelitní sestavy je možnost příjmu z hůře dostupných míst, kvalita obrazu, programová nabídka za jednorázový poplatek s možností její rozšíření o oblíbené programy, které nejsou součástí základní programové nabídky .

Načítání trvalo 0.0631 sekund.