+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ANSAT-Langer

Klíčová slova: satelitní komplety, přijímače, DVB-T, paraboly,

E-mail: langer.b@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. listopadu 2009

Popis: Specializovaný internetový obchod s anténní a satelitní technikou. Vše pro kvalitní příjem ze satelitu a DVB-T. Prodej, montáž a servis. Veškeré služby jsou tvořeny tzv.na klíč včetně záručního a pozáručního servisu.

Web: obchod.antenysatelity.com

Další související informace

Satex.cz - satelity

satelity, satelit, satelitní komplety, satelitní – Satex.cz - internetový obchod se satelitní technikou. Komplety pro satelitní a digitální vysílání, přijímače, set-top-boxy, paraboly a příslušenství mnoha značek jako Homecast, Topfiled, Di-way, Technisat, Ferguson za skvělé ceny.

Satelitní komplety

satelitní komplety, příjem satelitního vysílání – Přinášíme Vám kompletní informace a zajimavosti o příjmu satelitního vysílání na 3,4,5 a více televizi. Satelitní komplety pro příjem na více TV Vám umožní sledovat Vaše oblíbené pořady bez zbytečných hádek.

Příjem a záznam satelitní

satelitní komplety, satelitní vysílání – Záznam programů ze satelitního vysílání je tu pro nás v případě, že nestihneme svůj oblíbený pořad. Sateltní komplety nám umožňují zaznamenávat pořady, ale zároveň sledovat vysílání i na více televizích.

Načítání trvalo 0.1384 sekund.