+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ANSAT-Langer

Klíčová slova: satelitní komplety, přijímače, DVB-T, paraboly,

E-mail: langer.b@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. listopadu 2009

Popis: Specializovaný internetový obchod s anténní a satelitní technikou. Vše pro kvalitní příjem ze satelitu a DVB-T. Prodej, montáž a servis. Veškeré služby jsou tvořeny tzv.na klíč včetně záručního a pozáručního servisu.

Web: obchod.antenysatelity.com

Další související informace

Satelitní komplety

satelitní komplety, satelitní komplet, komplet sat – Satelitní komplety Vám vyřeší postupný proces digitalizace v ČR. Obsahují v základní podobě satelitní přijímač, přístupovou kartu (Skylink, CS link), parabolu, LNB (konvertor), koaxiál, F-konektory. Každý satelitní komplet je jednoznačně určen počtem družicí.

Satelitní a televizní

DVB-S, satelitní technika, satelitní komplety, tel – Nabízíme satelitní a televizní techniku - komplety pro satelitní i digitální vysílání, sestavy, přijímače, set top boxy, televizory a rekordéry.atelitní technika - Centrum pro digitální příjem. Digitální technika pro Vás. Vše pro satelitní a pozemní příjem. Satelitní přijímače, HDMI přijímače, set-top-boxy, combo přijímače, paraboly a antény skladem.

Příjem a záznam satelitní

satelitní komplety, satelitní vysílání – Záznam programů ze satelitního vysílání je tu pro nás v případě, že nestihneme svůj oblíbený pořad. Sateltní komplety nám umožňují zaznamenávat pořady, ale zároveň sledovat vysílání i na více televizích.

Načítání trvalo 3.4083 sekund.