+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ANTIK DEKORACE, DÁRKY

Klíčová slova: dárek, dekorace, levandule, styl, Provence, antik

E-mail: info@homeandgarden.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2009

Popis: Stylový internetový obchod Home and Garden nabízí zajímavé dekorativní a dárkové předměty pro Váš útulný byt i zahradu. V nabídce najdete porcelán, keramiku, lucerny, dřevěné medvědy, mnoho doplňků s motivem levandule atd.

Web: www.homeandgarden.cz

Další související informace

Zahradní dekorace

zahrada, dekorace, teakový nábytek – Vytvořte si příjemné posezení s přáteli nebo s rodinou z našeho teakového nábytku. Nábytek z teakového dřeva je elegantní a velmi vhodný do zahrady, protože odolává výborně povětrnostním vlivům - slunci, dešti, mrazu apod.

Alžbětin obchůdek

dekorace, svíčky, levandule, porcelán, romantika – Internetový obchod s dekoracemi, svíčkami a luxusními umělými květinami. Specializujeme se hlavně na dekorace ve stylu anglického venkova a francouzské Provence. Dekorace z porcelánu, keramiky, aj.

Svatební dekorace a svate

Svatba, svatební dekorace, svatební kytice – Čeká Vás v následujících dnech významná událost, a sice Vaše vlastní svatba, a tak si přejete, aby bylo vše perfektní? Vkusná svatební výzdoba a čerstvá pevně uvázaná svatební kytice, to je základ pro plnohodnotné prožití takového momentu, proto jsme pro Vás připravili to nejlepší ze svatebního sortimentu a kvalifikované dekoratéry a floristy, kteří Vám pomohou a poradí. Vstupte do Janiny zahrady a najděte tak ráj pro organizaci významných událostí, a to jak svatby, tak jiných životních jubileí. Svatební výzdoba, dekorace a čerstvé květiny, to je zkrátka naše doména!

Načítání trvalo 3.8996 sekund.