+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Antikvariát ANTIKNET

Klíčová slova: antikvariát antikvariáty knihy starožitnosti antik

E-mail: antiknet@antiknet.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. dubna 2008

Popis: Antiknet Internetový i kamenný antikvariát. Výkup a prodej knih, rezervace, zasílání poštou a mnoho doplňkových služeb. Výkup a prodej starožitností, sběratelských zajímavostí, vyklízení bytů spojené s odkupem prodejného vybavení.

Web: www.antiknet.cz/obchod/index.php

Další související informace

Nábytkové kování Halen

nábytkové kování, dveřní kování, antik kování – Předmětem činnosti je nábytkové kování pro starožitný a rustikální nábytek. Dále nabízíme madla, panty a štítky. Produkce je určena restaurátorským dílnám a výrobcům replik starožitného nábytku (dveřní kování, antik kování).

Online knihkupectví

online knihkupectví, knihkupectví, knihy – Online knihkupectví vám nabízí několik tisíc vybraných titulů knih za úžasné ceny a samozřejmě levněji než v kamenných knihkupectvích. Vyberte si ze spousty kategorií dle vašeho gusta a vžijte se do příběhu vámi vybrané knížky, odpočívejte a užívejte si.

obchod s knihami

beletrie, poezie, knihy pro děti, literatura – Internetový obchod nabízí knihy pro dospělé a pro děti, beletrii a poezii, literaturu faktu, učebnice pro základní, střední i vysoké školy, jazykové učebnice a jazykovou literaturu, knihy pro přípravu k maturitě a k přijímacím zkouškám.

Načítání trvalo 3.6858 sekund.