+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Art šperky

Klíčová slova: náušnice, prsteny, náramky, náhrdelníky, šperky

E-mail: info@artsperky.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. b?ezna 2010

Popis: Originální šperky z celého světa. Náušnice, prsteny, náramky, náhrdelníky, řetízky, to vše v limitovaném počtu kusů. Naše šperky jsou z kvalitních materiálů: stříbro, polodrahokamy, perleť, křišťálové sklo, tyrkys, jantar, markazit.

Web: www.artsperky.cz/

Další související informace

Body piercing eshop

piercing, šperky, náramky, náušnice – On-line prodej šperků - piercing z chirurgické oceli, titanu, stříbra, silikonu i plastu. Rychlá expedice objednávek piercingu. Pro své zákazníky také pravidelně připravujeme výhodné slevy, zajímavé soutěže a další akce, o kterých vás rádi budeme informovat.

Šperky se Swarovsky kryst

Swarovsky, náušnice, prsteny, přívěsky, náramky – Nabízíme šperky se swarovsky krystaly, náušnice, prsteny, přívěsky, dětské náušnice a náramky. Všechny tyto šperky jsou české výroby vyrobené ze stříbra 925/1000 rhodiované s originálními krystaly swarovsky.

Stříbrné šperky

Klenoty, šperky, prstýnky, přívěsky, náramky, – Stříbrné ocelové šperky značek Swarowski a Tribal. V nabídce jsou prstýnky, přívěsky, náramky, náušnice a řetízky. Všechny výrobky jsou z kvalitní chirurgické oceli.

Načítání trvalo 0.4593 sekund.