+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ARTMETAL ČECHY s.r.o.

Klíčová slova: osvětlení, veřejné osvětlení, světelné zdroje

E-mail: obchod@artmetal-cz.com

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2010

Popis: Art Metal Čechy s.r.o. je technicko obchodní firma zabývající se prodejem výrobků se značkou ART METAL. Dále vytváří návrhy soustav venkovního osvětlení , včetně technické podpory projektantům a státní zprávě v oblasti zpracování pasportů, generelů veřejného osvětlení , návrhů světelně technických opatření na pozemních komunikacích (osvětlování přechodů pro chodce atd.) . Další činností je provádění světelně technických měření venkovních scén dle ČSN EN 13201-4 a rozborů jasů pomocí digitální fotografie.

Web: artmetal-cz.com

Další související informace

Elektro pro Vaše pohodlí.

elektroinstalační materiál,osvětlení,pohony bran – Obchod s elektroinstalačním materiálem, osvětlením a dalšími doplňky pro Váš byt a dům i zahradu, vše pro Vaše pohodlí - průmyslové kamery, elektronické zabezpečení, autoalarmy, kabely, vypínače, světla.

Svítidla, osvětlení

osvětlení, světla, svítidla, interiérová světla – Největší online prodejce svítidel na internetu - více než 5000 typů světel skladem a na objednávku. Nabízíme designová svítidla za dostupné ceny - ceny již od 199 Kč. Vybírejte si pohodlně z internetového obchodu ze široké nabídky interiérových, exteriérových, dětských, kancelářských, LED, zahradních a bazénových svítidel.

Homegrower

pěstování,osvětlení,pěstební boxy,konopná kosmetik – Nejlevnější internetový Growshop v Čr -HOMEGROWER- vám nabízí ucelený sortiment semen, hnojiv , pěstebních stanů , osvětlení,vzduchotechniky a dalších potřeb pro pěstitele , konopnou kosmetiku a potřeby pro kuřáky

Načítání trvalo 0.4671 sekund.