+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ARTMETAL ČECHY s.r.o.

Klíčová slova: osvětlení, veřejné osvětlení, světelné zdroje

E-mail: obchod@artmetal-cz.com

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2010

Popis: Art Metal Čechy s.r.o. je technicko obchodní firma zabývající se prodejem výrobků se značkou ART METAL. Dále vytváří návrhy soustav venkovního osvětlení , včetně technické podpory projektantům a státní zprávě v oblasti zpracování pasportů, generelů veřejného osvětlení , návrhů světelně technických opatření na pozemních komunikacích (osvětlování přechodů pro chodce atd.) . Další činností je provádění světelně technických měření venkovních scén dle ČSN EN 13201-4 a rozborů jasů pomocí digitální fotografie.

Web: artmetal-cz.com

Další související informace

PlusMinus Outlet

outlet, značkové oblečení – Eshop se značkovým a moderním oblečením za skvělé ceny. Nábízíme dámské, pánské, dívčí a chlapecké stylové oblečení. Každé oblečení je originál. Buďte jiní, u nás na to máte. Najdete u nás nejrůznější značkové zboží, např. Tommy Hilfiger, Calvin Klein, DKNY, Diesel, NIKE, PUMA, Ecko Unltd, Adidas Originals, Ed Hardy, Amplified, REPLAY, ELLE SPORT, WRANGLER, APPLE BOTTOMS, PUNKYFISH, MEXX, PIERRE CARDIN, FOSSIL a jiné.

EVRES COMPUTERS

Počítače, servis, hardware, software, computers, i – Prodej, montáž a servis PC a satelitní techniky. Nabídka náplní do tiskáren, provádění renovací tonerů. Provoz internetové kavárny. Prodej a instalace software a hardware. Poradenství a servis. Prodej on-line výpočetní a kancelářské techniky

LEDeye - LED osvětlení

led žárovky,žárovky,osvětlení,led osvětlení,led – Maloobchodní a velkoobchodní prodej LED žárovek a svítidel za super ceny. Záruka 3 roky na všechno zboží!. Online prodej zboží přes E-shop. Možnost obchodní spolupráce na vysoké úrovni. Navštivte nás!

Načítání trvalo 0.0610 sekund.