+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Artychok fashion

Klíčová slova: MTV,móda,tričko,trička,artychok,obchod,komunita,gr

E-mail: info@artychok.com

Datum vloľení do katalogu: 23. b?ezna 2009

Popis: Dnes už neurčuje MTV co je IN, ale ty! Oblékej se a diktuj trendy v tom co letí. Rozhoduj který módní návrhář má budoucnost nebo se jim rovnou staň a zaplav svět svým designem a svými tričky. Artychok je komunitní web, internetový obchod a výrobce módy. Jako člen přímo ovlivňuješ styl oblékání sebe a lidí podobného myšlení. Neváhej s registrací a nakupuj skvělá trička, hodnoť a předobjednávej z návrhů, které tě nejvíc osloví, používej službu share a ukaž svým přátelům na facebooku co se ti líbí a určuj jakým směrem Artychok půjde. Natáčej nebo jen sleduj zajímavá videa, navrhuj trička, stahuj tapety, diskutuj. Ber módu jako projev své kreativity, která oblečením trička teprve začíná. Těšíme se na tebe a tvůj styl.

Web: www.artychok.com

Další související informace

Bilbuk

Trička,trika,mikiny,kalhoty,kraťasy,čepice,bekovky – Mladá móda.Nabízíme oblečení pro mladé. Trička,trička s potiskem,trika,mikiny,mikiny s kapucí,kalhoty ve stylu Army,kalhoty ve stylu hip hop,kraťasy,čepice,bekovky a doplňky jako třeba tašky a ledvinky.

Womenart

umění,dřevořezba,betlém,trička,hračky,hedvábí, – Obchodní činnost s ručně vyráběným zbožím. Nabízíme zprostředkování komisního prodeje tohoto zboží. Jde o dřevořezbu, malovaný textil,keramiku, hračky, proutěné zboží a jiné rukodělné, řemeslné a umělecké práce.

SUPERTRIKA.EU super trika

trička,brutálně,levnou,dopravu,originální,trika – Internetový obchod prodávající super trika s originálními potisky na každou příležitost s levnou dopravou. V naší nabídce najdete originální trička typu: SWAG, A.C.A.B. a PARTY HARD. Další nové trička budou již brzy!

Načítání trvalo 0.6120 sekund.