+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Astronomické dalekohledy

Klíčová slova: teleskopy, dalekohledy, astronomická technika,

E-mail: juryko@teleskopy-astro.sk

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervna 2012

Popis: Naše společnost nabízí široký sortiment teleskopů, dalekohledů, astronomické techniky, montáži a tubusů, okulárů, filtrů, GoTo systémů a různého příslušenství. Široká nabídka teleskopů, dalekohledů, astronomických dalekohledů, montáži a tubusů, monokulárnů, okulárů, filtrů, GoTo systémů a mnoho jiného příslušenství.

Web: www.teleskopy-astro.sk

Další související informace

Klaviry.eu - prodej pian

piano, pianino, klávesy, klavír, klavírová židle, – Zabýváme se prodejem pian, elektronických kláves a dalšího příslušenství. Široká nabídka pian a elektronických kláves jistě zaujme každého milovníka hudby. V naší nabídce naleznete také velký výběr klavírových židlí, které jsou nedílnou součástí každého nástroje.

Obchod s oblečením

Značkové oblečení, oblečení, slevy oblečení, – Prodáváme značkové oblečení českého výrobce Sam73. Nabídku tvoří trička, mikiny, kalhoty, tepláky, bundy a další oblečení. Prodáváme značkové oblečení českého výrobce Sam73. Nabídku tvoří trička, mikiny, kalhoty, tepláky, bundy a další oblečení.

Umělé vánoční stromečky za skvělé ceny!

umělé vánoční stromky, umělé vánoční stromečky, – Umělé vánoční stromky a stromečky za bezkonkurenční ceny! Nabízíme širokou nabídku borovic, smrků a jedlí. Vyráběny z nejkvalitnějších materiálů pro dokonalý efekt živého stromku. Vše skladem, ihned k odeslání. S našimi stromky prožijete krásné Vánoce!

Načítání trvalo 0.5120 sekund.