+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Audio-Technica

Klíčová slova: mikrofony, bezdrátové mikrofony a sluchátka

E-mail: info@audio-technica-cz.com

Datum vloľení do katalogu: 21. ?nora 2009

Popis: Japonská společnost Audio-Technica - mikrofony, bezdrátové mikrofony a systémy, IN-EAR monitoring, sluchátka a elektronika pro audio průmysl, jsou po celém světě vyhlášené pro své špičkové dílenské zpracování a jedinečný design.

Web: www.audio-technica-cz.com

Další související informace

Aplikace a hry na mobil

Aplikace a hry na mobil ke stažení,mobil, tapety, – Na portálu Anténka.cz naleznete aplikace a hry na mobil ke stažení, rozříděné podle platformy (Java hry, Mophun hry, Symbian hry). Dále Aplikace a hry na mobil ke stažení rozdělujeme podle žánrového zařazení.

Kotevní ttechnika

kotevní a nýtovací technika, nýty, matice, nářadí, – Společnost S.B. Comp. spol. s.r.o. se od začátku své působnosti zaměřuje a specializuje na prodej profesionální nýtovací a kotevní techniky. Jako výhradní distributor pro ČR zastupuje švýcarskou firmu Mungo.

Manga

manga a anime, manga, anime – Vstúpte s polu s nami do sveta populárnych japonských komiksov manga a anime. Na našom webe sa dozviete viac informácií o najobľúbenejších japonských komiksoch ako sú Naruto, Šaman King alebo napríklad Haibane Renmei.

Načítání trvalo 3.2643 sekund.