+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aukční portál Almoneda

Klíčová slova: aukce,dražba,eshop,almoneda,nákup,aukční portál

E-mail: info@almoneda.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ??jna 2010

Popis: Almoneda je nový aukční server, kde se prodává jen nové zboží se zárukou. Zboží je rozděleno do několika kategorií pro větší přehlednost. Každý si zde jistě najde něco, co ho bude zajímat od hraček pro děti přes hračky pro tatínky až po hračky pro maminky. Krása aukce (internetové dražby) spočívá v adrenalinu, který uživatel při nakupování zažije. Dražení v aukcích je zábavnou formou nakupování, která oživí zaběhnutý stereotyp.. Zkuste to i Vy! Nic těžkého na tom není, stačí se zaregistrovat na aukčním serveru Almoneda Nemusíte se ničeho bát, registrace je zcela zdarma (a probíhá stejně jako u kteréhokoli e-shopu). Pokud chcete začít dražit nějakou aukci, nakupte příhozy. Potom stačí prohlédnout si nabízené aukce a pokud Vás některé zboží zaujme, klikejte, dražte a vyhrávejte aukce na aukčním portálu Almoneda.

Web: www.almoneda.cz/

Další související informace

www.ok-aukcie.sk

aukcie,aukce,sk,cz,online,web,nákup,predaj,prodej – Všeobecný aukčný portál s možnosťou vytvorenia online obchodu bez poplatku.Najvačší aukčný portál v SR,veľké množstvo kategórií,prehľadné štatistiky účtu a veľa potrebných funkcií na správu svojho eshopu.

Trička s potisky

tričko,potisky triček,eshop,levne tricko,móda – Máš už dost triček s klasickými motivy? Nebaví tě kupovat stále dokola stejné věci? Máš rád originalitu? Prohlédni si jedinečné návrhy triček s potisky! A nově trička s nápisy! Každý den přibývají další.

Načítání trvalo 0.5399 sekund.