+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autodoplňky - obchody lev

Klíčová slova: autobaterie,autodoplňky,varta,topla,baterie,autoko

Datum vloľení do katalogu: 10. srpna 2012

Popis: Vítáme Vás v našem e-shopu s autodoplňky. Máme pro vás nyní v nabídce autobaterie od tří výrobců, další produkty budou časem přibývat. Velmi známým výrobcem zastoupeným v naši nabídce je VARTA AG, tento výrobce sídlící v Hanoveru má dlouholetou tradici ve výrobě akumulátorů a baterií, čemuž také dpovídá kvalita jeho výrobků. Naše nabídka obsahuje tři typy autobaterií od tohoto výrobce. Autobatrie VARTA BLACK DYNAMIC, které jsou určeny pro starší typy automobilů, dále autobaterie VARTA BLUE DYNAMIC, které vyhoví vyšším nárokům na odběr elektrické energie a baterie VARTA SILVER DYNAMIC, které splní i ty nejvyšší nároky a vyhovují tak vozům s velkým počtem elektrických spotřbičů a díky svým vlastnostem umožňují bezproblémové startování i v náročných zimních podmínkách. Dále je v nabídce zastoupena slovinská firma TAB jejíž autobaterie se dodávají pod značkou TOPLA. I od tohoto výrobce je nabídka zastoupena třemi druhy autobaterií. Baterie TOPLA start jsou určeny pro menší vozy a je zde kladen zejména důraz na poměr cena / kvalita. Další řada TOPLA Energy je určena pro většinu vozů a vyznačuje se vysokuo spolehlivostí. Autobaterie TOPLA Top jsou určeny pro vozy s vysokými nároky, mají zvýšený počet desek, aby bylo zajištěno lepší startování i ve zhoršených podmínkách. Ještě máme pro Vás výběr kvalitních levných autobaterií od Českých výrobců. Při výběru těchto autobaterií jsme brali ohled zejména na cenu, ale tak aby byla zachována co nejvyšší kvalita a spolehlivost uvedených autobaterií. Postupně budeme přidávat další produkty pro Vaše plechové miláčky.

Web: autodoplnky.obchodylevne.cz/shop/index.htm

Další související informace

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Madrace

matrace, matrace akcia – Informácie ako si správne vybrať matrac. Bolesti a stuhnuté chrbtové svaly sú častými následkami nevhodného matraca. Ak sa rozhodnete pre kúpu nového matraca, mali by ste tak spraviť v špecializovanej predajni, kde Vám školení predajcovia odporučia typ, ktorý doslova „sadne na mieru“ Vašim požiadavkám a potrebám.

Polygrafická výroba se za

tisk na papír,ofsetový tisk, tisk tiskovin, tiskár – Tiskárna FF Praha se zabývá potiskem triček, ofsetovým tiskem na papír. Tisk novoročenek, pozvánek, tiskovin, letáků, brožur, katalogů aj. Tisk provádíme od počátečního návrhu až k zákazníkům. Tisk maturitních šerp, stuh, stužek, pozvánky i vstupenky

Načítání trvalo 0.0662 sekund.