+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autosedačky, kočárky

Klíčová slova: kočárky, autosedačky

E-mail: info@mimi-eshop.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. kv?tna 2011

Popis: Nafukovací autosedačka BEDI Vám umožní přepravovat děti bezpečně a zároveň efektivně využívat prostor Vašeho vozu. Sedačku lze snadno nafouknout a může být velmi snadno připravena k použití. Autosedačka je zabalena v praktickém přepravním pouzdru a tak, pokud ji nepoužíváte, nezabírá v autě téměř žádné místo. Skladnost sedačky oceníte např.. když máte více automobilů v rodině, když dáváte děti k prarodičům, potřebujete vozit kamarády Vašich dětí, ale iv jiných případech. Naše nafukovací autosedačka prošla potřebnými atesty a je schválena pro používání ve vozidlech s tříbodovými pásy.

Web: www.mimi-eshop.cz

Další související informace

Dětský bazar

dětský bazar, kočárky, postýlky, autosedačky – V našem dětském bazaru naleznete spoustu dětských potřeb nejen pro nejmenší. Registrace na stránkách detsky-bazar.sk je zdarma.Dětský bazar, který umožní přidání inzerátu zdarma. V našem dětském bazaru naleznete spoustu dětských potřeb nejen pro nejmenší. Registrace na stránkách detsky-bazar.sk je zdarma.

Dekorace pokojíku

kočárky, hračky, autosedačky, dětské zboží – Internetový obchod s kompletní nabídkou pro miminka, školáky i maminky. Nabízíme hračky, autosedačky, houpačky, nosítka, postýlky, pískoviště a mnoho dalšího. Mojedetatko.cz - pro Vaše zlatíčka to nejlepší.

Miminakup - pro děti a maminky

dětské zboží, hračky, autosedačky, kočárky, – V našem eshopu nabízíme pouze kvalitní výrobky. Specializujeme se na výbavu pro miminka, děti, maminky i vybavení do dětského pokojíčku od hraček přes autosedačky až po vybavení do kočárku.

Načítání trvalo 1.8880 sekund.