+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autosedačky, kočárky

Klíčová slova: kočárky, autosedačky

E-mail: info@mimi-eshop.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. kv?tna 2011

Popis: Nafukovací autosedačka BEDI Vám umožní přepravovat děti bezpečně a zároveň efektivně využívat prostor Vašeho vozu. Sedačku lze snadno nafouknout a může být velmi snadno připravena k použití. Autosedačka je zabalena v praktickém přepravním pouzdru a tak, pokud ji nepoužíváte, nezabírá v autě téměř žádné místo. Skladnost sedačky oceníte např.. když máte více automobilů v rodině, když dáváte děti k prarodičům, potřebujete vozit kamarády Vašich dětí, ale iv jiných případech. Naše nafukovací autosedačka prošla potřebnými atesty a je schválena pro používání ve vozidlech s tříbodovými pásy.

Web: www.mimi-eshop.cz

Další související informace

Kočárky, postýlky

Kočárky, postýlky, autosedačky, židličky – Kočárky, postýlky, autosedačky, židličky, dětské zboží, vše pro Vás a Vaše děti kvalitně a za super ceny. Kočárky, postýlky, autosedačky, židličky, dětské zboží, vše pro Vás a Vaše děti kvalitně a za super ceny.

Sluneční clony a doplňky

kočárky, doplňky na kočárek, sluneční clona – Pod značkou Lilinka vyrábíme a prodáváme sluneční clony a další užitečné doplňky pro dětské kočárky. Ochrany madel, pláštěnky, záclonky, prodloužení boudičky jsou jen částí naší produkce. Rádi Vám vyrobíme doplňky i na míru.

Hračky hry a kočárky

kocarky, hracky, autosedacky, postele, postylky – Online dětské potřeby a hračky pro miminka, batolata a pro nejmenší děti levně. Dále také kočárky, autosedačky, odsávačky a vše pro sport.Online dětské potřeby a hračky pro miminka, batolata a pro nejmenší děti levně.Dále také kočárky, autosedačky, odsávačky a vše pro sport.

Načítání trvalo 1.9314 sekund.