+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AV24.cz

Klíčová slova: audio video technika, tv, herní konzole, hračky

E-mail: info@av24.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. prosince 2010

Popis: AV24.cz eshop pro moderní život. Vyhledáváme a nabízíme zboží, které je buď velmi žádané a nebo očekávané mezi novinkami. Celý výběr se opírá o recenze a testy nezávislých odborníků a také o průzkumy, co zákazníci nejvíce poptávají nebo jaké zboží nedočkavě očekávají na trhu. 

Web: www.av24.cz

Další související informace

Matis s.r.o. - lineární v

lineární, vedení, technika, INA, STAR, THK, Hepco, – Matis nabízí komponenty lineární techniky pro pohony a stavbu strojů. Lineární vedení, kuličková pouzdra, vodící tyče, svěrná pouzdra, rolny, klouby, spojky, řetězy, řemenice, řemeny, šnekové převodovky MOTIVE, zdvižné převodovky UNIMEC.

PlayService - herní konzole

herní konzole, servis konzolí, hry, opravy disků, – Opravy herních konzolí a jejich příslušenství, prodej příslušenství a náhradních dílů, profesionální opravy poškrábaných CD a DVD disků, výkup herních konzolí, jejich příslušenství a her, bazar herních konzolí a her.

První brněnská strojírna Velká Bíteš, a.s.

strojírenství, letecká technika, parní turbína – Strojírenská společnost s dlouho historií. Skládá se ze 6 divizí - letecká technika, výroba parních a expanzivních turbín, divize přesného lití, galvanovna (povrchové úpravy), industry (výrobky na míru, dekantační jednotky) a centrum (podpora).

Načítání trvalo 0.0584 sekund.