+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

avCenter.cz: elektro

Klíčová slova: ozvučení, multiroom, chytrý dům

E-mail: info@avcenter.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. kv?tna 2011

Popis: Nabízíme odbornou předinstalační přípravu a instalaci Vašich nebo u nás zakoupených komponentů. Naši technici Vám nejenom vše zapojí a předvedou, ale rádi Vám poskytnou i školení pro dané zařízení. Pro ozvučení komerčních prostor (jako jsou restaurace, obchody, čekárny apod.), ale také stále více v domácnostech, se uplatňují tzv. zákaznické instalace - což je skryté audio a video řešení. Například reproduktory zabudované do zdí, stropů, skříní nebo podhledů. A to vše při zachování vysoké kvality reprodukce audia i videa. Při řešení našich zakázek využíváme špičkovou techniku renomovaných značek z oblasti AUDIO-VIDEO-MULTIROOM. Naším cílem je vždy zabezpečit maximální spokojenost zákazníka.

Web: shop.avcenter.cz

Další související informace

Vladimír Götthans

Ozvučení, ozvučení akce – Nabízíme ozvučení a nasvícení koncertů, sportovních akcí, módních přehlídek, firemních oslav. Zajištění ohňostrojů, pronájjem zvukové a světelné aparatury.Nabízíme ozvučení a nasvícení koncertů, sportovních akcí, módních přehlídek, firemních oslav. Zajištění ohňostrojů, pronájjem zvukové a světelné aparatury.

Vše pro Vás a Vaše dětí

dum elektro pocítace deti detské – RAION Velkoobchod, to je internetový obchod, kde krome krásných hracek pro Vaše deti, mužete také koupit vybavení pro dum , elektro, pocítace, vybavení pro deti, detské postýlky nebo náradí . Nakupujte kvalitní zboží pohodlne ze svého domova

Dům snů

dům snů,reality show,televize,Nova,online – Deset párů svépomocí staví svůj dům snů za 10 miliónů korun, získat ho však může jenom jeden. Nenechte si ujít unikátní reality show televize Nova plnou napětí, emocí i intrik. U nás najdete aktuální informace o průběhu pořadu dům snů.

Načítání trvalo 0.0750 sekund.