+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

avCenter.cz: elektro

Klíčová slova: ozvučení, multiroom, chytrý dům

E-mail: info@avcenter.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. kv?tna 2011

Popis: Nabízíme odbornou předinstalační přípravu a instalaci Vašich nebo u nás zakoupených komponentů. Naši technici Vám nejenom vše zapojí a předvedou, ale rádi Vám poskytnou i školení pro dané zařízení. Pro ozvučení komerčních prostor (jako jsou restaurace, obchody, čekárny apod.), ale také stále více v domácnostech, se uplatňují tzv. zákaznické instalace - což je skryté audio a video řešení. Například reproduktory zabudované do zdí, stropů, skříní nebo podhledů. A to vše při zachování vysoké kvality reprodukce audia i videa. Při řešení našich zakázek využíváme špičkovou techniku renomovaných značek z oblasti AUDIO-VIDEO-MULTIROOM. Naším cílem je vždy zabezpečit maximální spokojenost zákazníka.

Web: shop.avcenter.cz

Další související informace

To prave Bydleni

bydlení stavba dům okna dveře zahrada rekuperace – To pravé BYDLENÍ - informační portál o bydlení. Články odborníků, galerie uživatelů, rady, diskuse - vše co souvisí se stavbou pasivních a nízkoenergetických domů, izolacemi, topením, rekuperací, okny, dveřmi, podlahou, schody, interiéry, ale i zahradou. U nás se můžete pochlubit s tím co jste postavili, nebo si nechali postavit.

G E N E R A L S O U N D

Ozvučení, osvětlení, podia, videoprojekce, video – Technické zajištění kulturních a jiných akcí. Zvuk, světla, velkoplošné projekce, mobilní podia, ground support. Prodejna zvukové a světelné techniky, výroba, servis. Ozvučení, osvětlení, videoprojekce, bezdrátové kamery, přehlídková mola, podium.

Reality HUBERT

prodej byty, rodinný domek, byt 3+1, rodinný dům – Poskytujeme realitní a poradenskou činnost ve Zlínském kraji. Prodej, koupě či pronájem? dům, byt či komerční prostory? to vše a ještě více v naší nabídce. Neváhejte a kontaktujte nás přes naše webové stránky.

Načítání trvalo 0.0603 sekund.