+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Avonito-léčebné a rehabilitační pomůcky

Klíčová slova: přístroje BioBeam, rehabilitace, léčba, polohovací

Datum vloľení do katalogu: 8. ledna 2011

Popis: Nabízíme polohovací a stavěcí křesla pro podporu pohodlného vstávání seniorů a tělesně postižených, pomůcky pro magnetickou a světelnou terapii a to v prvotřídní kvalitě.

Web: www.avonito.cz

Další související informace

Moje obchody

katalog eshopů,online sázky,každodenní slevy – Katalog nejlepších, nejkvalitnějších českých a zahraničních eshopů, výprodejů a každodenních slev, a online sázení. Nabízíme pravidelně aktualizovaný katalog internetových obchodů, nejlevnějších eshopů a slev. Náš shop katalog Vám pomůže vybrat ten nejlepší eshop pro Váš nákup.

Chlorella Japan tablety z

RNA, DNA, aminokyseliny, vitamíny, minerály, antio – Chlorella Japan jsou tablety z mořské řasy obsahující důležitý chlorofyl. Toto barvivo výrazně pomáhá zlepšit krevní obraz, urychlit hojení ran. Povzbuzuje myšlení a paměť. Detoxikuje organismus, čistí trávící ústrojí a podporuje vylučování.

Aloenwa

NWA, Aloenwa, produkty Aloe Vera, doplňky stravy, – Produkty od firmy NWA se zaměřením na Aloe Vera. V naší nabídce najdete produkty Aloe Vera, doplňky stravy, luxusní šperky, krmivo pro psi, kočky a koně, kvalitní kávu a další.

Načítání trvalo 0.5004 sekund.