+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AZ-Dárky

Klíčová slova:

E-mail: info@az-darky.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. dubna 2011

Popis: Eshop AZ-Dárky se od ostatních dárkových obchodů liší především službami, které poskytuje svým zákazníkům. U každého produktu je velmi detailní popis a kvalitní fotografie, takže víte, co kupujete. Ke každému dárku, který si u Nás objednáte, dostanete český návod. Samozřejmě udržujeme také velmi nízké ceny a nabízíme pouze kvalitní a odzkoušené dárky. Máme veškeré zboží skladem a odesíláme jej následující den po obdržení objednávky. Poštovné máme již od 49Kč. A co u nás můžete zakoupit? Nabízíme Vám NeoCube, Létající a také vodní lampiony štěstí, Kvetoucí čaje, Horké lávové kameny a další originální dárky. Potřebujete sehnat dárek, nebo si Vy sami chcete udělat radost? Pak je eshop AZ-Dárky pro Vás ten pravý!

Web: www.az-darky.cz

Další související informace

Gély, akryly a gellaky

manikúra, pedikúra, laky na nechty, – Manikúra, pedikúra, Wellness ošetrenie, modelácia a zdobenie nechtov, spevňovanie prírodných nechtov, nová metóda lakovania gélom. Nájdete u nás rôzne ošetrujúce výrobky na nechty a nechtovú kožtičku, ultra hydratačné krémy na ruky, masky, pílingy, profesionálne gély a akryly.

Chata Orlí vrch na Rejvíze ve Zlatých Horách

Chata Orlí vrch na Rejvíze,ubytování ve Zlatých – Srdečně Vás vítá Chata Orlí vrch na Rejvízu. Je svou polohou a svým vybavením vhodná zvláště pro rodinnou rekreaci s dětmi, pro konání dětských zotavovacích akcí jako jsou dětské tábory, školní výlety, různá sportovní nebo zájmová soustředění a školy v přírodě, nebo rodinné oslavy, školení, kurzy a jiné firemní akce. U výše vyjmenovaných akcí zajišťujeme polopenzi popř. celodenní stravování. Novou nabízenou službou je agroturistika.V areálu je vybudováno hřiště pro volejbal nebo tenis, parkoviště, ohniště s posezením a venkovní stolní tenis.Patronem chaty Orlí vrch je loupeživý rytíř Waldemar z Kobrštějna.

Gynekologie Marjánka

gynekologie Praha, gynekologie Praha 6, gynekolog – Přejete si přítomnost lékaře při gynekologických zákrocích ? Gynekologie Marjánka Vám tuto službu umožní zrovna tak jako mnoho dalších včetně : komplexní gynekologická péče, vyšetření jednorázovými gynekologickými sterilními zrcadly, ultrazvukového vyšetření + ultrazvukového vyšetření prsou ( na toto vyšetření nepotřebujete žádné doporučení, stačí se jen objednat v ordinaci, či u sestřičky ), těhotenské poradny, očkování proti HPV, antikoncepční a těhotenské poradny, telefonické konzultace..

Načítání trvalo 0.1111 sekund.