+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AZKOVÁNÍ

Klíčová slova: nábytkové kování, kování, Salu, Hettich, Blum,

E-mail: zb.z@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ??jna 2011

Popis: Internetový prodej nábytkového kování, dřezů a lepidel Hettich, Blum, Sevroll, Mivikor, Franke, plnovýsuvy, spojovací materiál, posuvné kování, závěsy, zásuvky, nohy a nožky, drátěný program, silikony ...

Web: azkovani.eshop12.cz

Další související informace

Prodejna Renesance

bezpečnostní zámky, visací zámek, dveře, kování, n – Firma Renesance se specializuje na oblast mechanického zabezpečení bytů, rodinných domů a firem a dále na výrobu náhradních klíčů, včetně prodeje strojů na výrobu klíčů a polotovarů všech druhů cylindrických, automobilových, trezorových, dozických, čipových a jiných speciálních klíčů a doplňkového sortimentu. Dalším stěžejním programem firmy je výroba a montáž generálních klíčových systémů pro bezproblémové otvírání určených dveří. Postupem času jsme rozšířili činnost i na železářství, především prodej a servis elektrického i ručního nářadí, spojovacího materiálu a dalšího zámečnického sortimentu. Najdete u nás také nabídku všech druhů nožů, kuchyňských, bojových, kapesních i sběratelských, včetně jejich servisu a broušení i s možností gravírování nápisů atd. Brousíme také pilové řetězy, kotouče a řezné nástroje, gravírujeme nápisy do bytových jmenovek, orientačních systémů a cedulí. Dále jsme prodej rozšířili o sortiment zbraní, střeliva, outdoorových a mysliveckých doplňků, dalekohledů a puškohledů, bot, oblečení a mnoho dalšího.

Kování pro truhláře

kování, nábytkové kování, truhláři – Široká nabídka kování pro truhláře a výrobce nábytku: stroje Blue Max a montážní přípravky, závěsy a kování pro výklopná dvířka, kování pro posuvné a skládané dveře, zásuvky a výsuvy, systémy kování pro kanceláře, systémy nábytkových zámků, spojovací kování, vnitřní vybavení nábytku, systémy kování pro elektroniku, úchytky a světelná technika.

Načítání trvalo 0.0627 sekund.