+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

B.E.S. Petrovice s.r.o. -

Klíčová slova: e-shop, prostěradla, povlečení, prostěradlo

E-mail: b.simak@sedlcany.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2008

Popis: Výroba velmi kvalitních prostěradel, ložního povlečení, ručníků a osušek. Vyrábíme froté, jersey, luxus, žakár a tkaná prostěradla a ložní povlečení z krepu, hladké bavlny, flanelu a damašku. Textil distribujeme přes velkoobchod, E-shop a řetězce.

Web: www.bes-petrovice.cz

Další související informace

Ložní povlečení

bytový textil, povlečení, osušky, prostěradla, – Internetový obchod se zaměřením na prodej kvalitního povlečení, osušek a prostěradel. Z naší široké nabídky si vybere každý, ať už je velký nebo malý. Kvalitní povlečení jako praktický dárek.

Krtkovo povlečení.cz

ložní prádlo, povlečení, prostěradla, přikrývky – Internetový obchod nabízí luxusní ložní prádlo a povlečení české výroby. Najdete u nás prostěradla, péřové přikrývky i deky. Dále dámské i pánské noční prádlo. Froté ručníky, osušky, žíňky, koupelnové předložky. Dekorační povláčky a polštářky. Vše 100% bavlna a satén. Krtkovo luxusní ložní prádlo české výroby pro Váš spokojený spánek.

bytový textil

ložní povlečení, prostěradla, osušky, ručníky, – / V našem e-shopu, najdete širokou škálu kvalitního ložního prádla, prostěradel, povlečení , dětského povlečení, přikrývek , polštářů , dek, ručníků a osušek, ostatního bytového textilu. To vše výhradně od českého výrobce.

Načítání trvalo 0.4526 sekund.