+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Balicí Potřeby.cz

Klíčová slova: balící,stroje,technika,balení,obaly,páska,folie

E-mail: post@unipack.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. dubna 2008

Popis: Elektronický obchod s páskovačkami, ovinovacími stroji, baličkami, balicím materiálem, obaly a balicími pomůckami.

Web: www.balicipotreby.cz/

Další související informace

Bono nářadí

nářadí,zahradní,technika,Bosch,Narex,Protool – Prodej a servis profesionálního a hobby nářadí včetně zahradní techniky a kompletního příslušenství značek Bosch, Narex, Protool, Stanley, Festool, Toya, Knipex. Poradenství .

Kancelářské potřeby

papír,kancelářské potřeby,drogerie,obaly,školní po – Školní a kancelářské potřeby za Zajímavé ceny.Výhodné podmínky a rozvoz po celé ČR.Náhradní plnění,krátké dodací lhůty. papír,kancelářské potřeby,drogerie,obaly,školní potřeby,archivace,psací potřeby,sešity,barevné papíry,papír A3,papír A5,tiskopisy,papírové ručníky,toaletní papír, xerografický papír,kancelářský papír,papír do tiskárny,

obaly,lepící pásky

obaly,lepící pásky,obalový materiál – Obaly jako takové mohou být různého charakteru, přičemž u jejich výběru ryze závisí pouze na samotném rozhodnutí konkrétního člověka, který má velké možnosti, jelikož výběr obalů je obrovský. Stačí si jen zvolit přesně takový, který nám nějakým způsobem může imponovat či nás jen jednoduše zaujme. Každý druh obalu má své pevní místo.

Načítání trvalo 0.0841 sekund.