+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Balicí Potřeby.cz

Klíčová slova: balící,stroje,technika,balení,obaly,páska,folie

E-mail: post@unipack.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. dubna 2008

Popis: Elektronický obchod s páskovačkami, ovinovacími stroji, baličkami, balicím materiálem, obaly a balicími pomůckami.

Web: www.balicipotreby.cz/

Další související informace

Obaly a stojany na víno

obaly,obaly na víno,stojany,stojany na víno,kazety – Vyrábíme kvalitní dřevěné dárkové obaly, kazety a stojany na víno. Dřevěné stojany na víno vhodné na prezentaci vašich vín, i jako základ domácí vinotéky. Kapacity od několika lahví až po stovky.

Resco print - cartridge,

cartridge,toner,inoustová nápň,plnící sada,páska – Online a kamenný obchod nabízející cartridge, tonery, inkoustové kazety, plnící sady, pásky, refill-kyty - vše značky KMP Bürotechnik. Kopletní sortiment spotřebního materiálu pro tiskárny, faxy, kopírky.

Kancelářské potřeby

kancelářské potřeby,židle,tonery,folie – Kancelářské potřeby, razítka, pořadače, obaly, desky, papír, bloky, špalíky, obálky, etikety, tiskopisy, sáčky, motouzy, lepicí pásky, lepidla, kuličková pera, popisovače, tužky, děrovače, sešívačky, nůžky, diáře, stojany, tabule, fólie, laminátory, kroužková a tepelná vazba, skartovače, řezačky, židle, flipcharty, diskety, obaly na cd, držáky, podložky, tonery, cartridge.

Načítání trvalo 0.5628 sekund.