+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BAT Andrle s.r.o.

Klíčová slova: Velkoobchod s krmivem, velkoobchod se zvířaty

E-mail: info@bat-rodents.eu

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervna 2011

Popis: Export a chov živých a mražených hlodavců. Naši hlavní nabídku tvoří myši, potkani, krmný hmyz, plazi a ptáci. Máme vlastní chov hlodavců i terarijních zvířat. Zboží rozvážíme v rámci EU každý týden. Vlastníme veškerá příslušná povolení a registrace.

Web: www.bat-rodents.eu

Další související informace

Velkoobchod papírem

velkoobchod papírem, kancelářské potřeby – Zabýváme se dodávkami papíru a kancelářských potřeb pro firmy i širokou veřejnost. Papírem a kancelářskými potřebami zásobujeme školy, papírnictví a úřady. Dále v naší nabídce naleznete psací potřeby, kancelářskou techniku a školní potřeby.

fosofoso.cz - Velkoobchod se vším všudy

velkoobchod se vším všudy, smíšené zboží, nejlevně – Nejlevnější velkoobchod na internetu. Čím víc si u nás objednáte, tím větší dostanete slevu. Jen na fosofoso.cz

Velkoobchod elektronické cigarety Topcigars

velkoobchod elektronické cigarety, elektronicke ci – Velkoobchod s elektronickými cigaretami a e-liquidy. Jsme oficiální zastoupení značek Joyetech, Go Ritchy (Liqua), Dekang, Vision. Nabízíme profesionální a individuální přístup. Pohodlný systém objednávání a dodání do druhého dne. Vše skladem.

Načítání trvalo 0.0643 sekund.