+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BAT Andrle s.r.o.

Klíčová slova: Velkoobchod s krmivem, velkoobchod se zvířaty

E-mail: info@bat-rodents.eu

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervna 2011

Popis: Export a chov živých a mražených hlodavců. Naši hlavní nabídku tvoří myši, potkani, krmný hmyz, plazi a ptáci. Máme vlastní chov hlodavců i terarijních zvířat. Zboží rozvážíme v rámci EU každý týden. Vlastníme veškerá příslušná povolení a registrace.

Web: www.bat-rodents.eu

Další související informace

Oblečení z USA

Abercrombie, Oblečení z USA, e-shop, velkoobchod – Abercrombie&Fitch je módní značka oblečení a doplňků z USA. Abercrombie se prodává pouze ve Spojených státech amerických. V Evropě se dají koupit originální mikiny, bundy, čepice, trička, topy a ostatní oblečení od této značky pouze ve specializovaných obchodech, které stejně tyto produkty vozí z USA. Jedná se o relativně dražší značku, která je však v designech svého oblečení skutečně neokoukaná a velice zajímavá. Je určena přesně pro ty, kteří nechtějí potkávat ve stejném modelu spoustu ostatních lidí a potrpí si na originalitu.

Velkoobchod papírem

velkoobchod papírem, kancelářské potřeby – Zabýváme se dodávkami papíru a kancelářských potřeb pro firmy i širokou veřejnost. Papírem a kancelářskými potřebami zásobujeme školy, papírnictví a úřady. Dále v naší nabídce naleznete psací potřeby, kancelářskou techniku a školní potřeby.

Načítání trvalo 1.0841 sekund.