+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BAT Andrle s.r.o.

Klíčová slova: Velkoobchod s krmivem, velkoobchod se zvířaty

E-mail: info@bat-rodents.eu

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervna 2011

Popis: Export a chov živých a mražených hlodavců. Naši hlavní nabídku tvoří myši, potkani, krmný hmyz, plazi a ptáci. Máme vlastní chov hlodavců i terarijních zvířat. Zboží rozvážíme v rámci EU každý týden. Vlastníme veškerá příslušná povolení a registrace.

Web: www.bat-rodents.eu

Další související informace

Second hand velkoobchod

KW:second hand, secondhand, velkoobchod second han – Zvlášť v těhotenství oceníte bohatou nabídku dětského second handu a dětského bazaru. Proč nezajít do sekáče, třeba do second hand velkoobchodu, a nevybrat si, co potřebujete? Poradíme Vám, jak si v dětském bazaru vybrat.

Velkoobchod papírem

velkoobchod papírem, kancelářské potřeby – Zabýváme se dodávkami papíru a kancelářských potřeb pro firmy i širokou veřejnost. Papírem a kancelářskými potřebami zásobujeme školy, papírnictví a úřady. Dále v naší nabídce naleznete psací potřeby, kancelářskou techniku a školní potřeby.

Petproducts CZ

Velkoobchod chovatelských potřeb, psí pelech – Velkoobchod chovatelských potřeb, zaměřený na dovoz psích a kočičích pelechů a jiných potřeb pro psy a kočky. Především pak misky, hračky, škrabadla, krmivo, kosmetiku a jiné zboží. Petproducts CZ

Načítání trvalo 0.0896 sekund.