+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BAŤACZ e-obchod nářadí,

Klíčová slova: nářadí, žebříky, elektrocentrály, popelnice, Fiskars

E-mail: jaroslav@batacz.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervence 2008

Popis: On line katalog Vám nabízí ruční i elektro nářadí, Narex, Protool, Tona, Stanley, Fiskars, Extol, Pilana, York, Zbirovia, žebříky a schůdky Elkop, Alve, čerpadla ,elektrocentrály HERON. Naše sleva je až 25 % z doporučených cen. Doprava od 3000 CZK zdarma po celé ČR.

Web: www.batacz.cz/

Další související informace

Nářadí-příslušenství.cz

nářadí, prodej nářadí – Prodej a servis nářadí. Nabízíme ruční, elektrické, dílenské a zahradní nářadí všech známých značek: BOSCH, METABO, DeWalt, NAREX aj. Záruční i pozáruční servis námi prodávaných značek, včetně broušení řetězů, korunkových vrtáků a pilových kotoučů.

Stavshop.cz

nářadí, zahrada, dlažba, sanita, stavebniny – Specializovaný internetový obchod pro stavebníky, zahrádkáře a kutily s vlastní sítí obchodních míst a kvalitním odborným poradenstvím. Většina zboží je trvale skladem a tak můžeme nabídnout rychlou dodávku zboží a výhodné ceny.

Nářadí-eshop.com

nářadí, ruční, hobby, profi, elktrické nářadí – Internetový obchod zaměřený na prodej hobby i profi elektrického, AKU, ručního a zahradního nářadí. Nabízíme značky: Makita, Hitachi, Güde, Ferm, AEG, Stiga, Solo aj. Vybavení autoservisů a pneuservisů.

Načítání trvalo 0.0946 sekund.