+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Baterie akumulátory

Klíčová slova: baterie, akumulátor, baterie, akumulátory

E-mail: promo@baterieakumulator.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. z??? 2013

Popis: Nabízíme velké množství produktů z kategorie baterie a akumulátory, v našem e-shopu najdete několik tisíc baterií do různých elektrických spotřebičů jako jsou kamery, iphone, fotoaparáty, notebooky, robotické vysavače, aku nářadí apod.

Web: www.baterieakumulator.cz/

Další související informace

El-market.cz

Elektro, Baterie, Obaly, Batohy - brašny na notebo – Internetový prodej s širokou nabídku batohů, brašen, obalů na notebooky, produktů audio a video kabelů, MP3 přehrávačů, hi-fi techniky, digitálních i foto rámečků, paměťových karet ale i další elektroniky která Vám ulehčí práci a zpříjemní život. El-market.cz - elektro market pro Vás.

Elektro3000

baterie,mobil,nokia,samsung,navigace – Specializujeme se na prodej a služby mobilních telefonů, telefonů pro pevnou linku a IP telefonů. Poskytujeme služby operátora O2, T-Mobile, Wodafone a Ufon. Proto také dokážeme nestraně zákaznikům poradit s výběrem nejvhodnějšího operátora a s ním spojených služeb. Všem zákaznikům můžeme nabídnout nejširší výběr příslušenství a dokonce u vybraného zboží poskytujeme doživotní záruku. Dále naše firma nabízí nejširší nabídku akumulátorů a to nejen do mobilních telefonů, ale také do PDA, aku nářadí, digitálních fotoaparátů, videokamer a notebooků. Všechny prodávané baterie splňují přísné evropské normy a mají všechny certifikáty potřebné pro prodej v zemích Evropské unie.Naší předností je proto široký sortiment, příznivé ceny a krátké dodací lhůty. Dále se velice úspěšně zabýváme prodejem GPS navigací, LCD televizorů, videokamer, digitálních fotoaparátů, pouzder, batohů a dalšího příslušenství. Na veškeré zboží poskytujeme plnou záruku dle zákona a reklamace zboží řešíme bez zbytečného odkladu v co nejkratší době ve prospěch a co nejvyšší spokojenost našich zákazníků.Většina zboží je skladem. Velký důraz klademe na to, aby bylo nakupování v našem obchodě pro zákazníka pohodlné, jednoduché a rychlé. Nejprodávanější značky: Nokia, Sony Ericsson, Samsung, LG, Tom Tom, Navigon, Garmin, Mio, Navon, Philips, Panasonic, JVC, Canon, Nikon, Olympus, CPA, Aligátor, T6 Power, Fujifilm, Kodak.

Digi-Hity.cz

baterie, držáky, nabíječky, navigace, telefony – On-line prodej se zaměřením na digitální produkty a příslušenství. Naleznete u nás paměťové karty, USB disky, baterie, pouzdra, kabely, držáky, handsfree sady, výměnné kryty, satelitní techniku, ultrazvukové čističky, antény a mnoho dalšího.

Načítání trvalo 0.5266 sekund.