+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BauMini E-shop

Klíčová slova: Vodovodní baterie, voda, topení, koupelna

E-mail: kovoslesinger@razdva.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. b?ezna 2008

Popis: Zde si můžete snadno a pohodlně objednat z našeho širokého sortimentu zboží. Vodovodní baterie, radiátory, bojlery, vodoinstalační materiál, topenářský materiál, sanita, sprchy a příslušenství, HT a KG odpady, mosazné a měděné tvarovky, armatury pro topení a vodu. Provádíme i menší instalatérské práce. Firma se také zabývá kovoobráběním : soustružení, frézování.

Web: www.baumini.czin.eu

Další související informace

Bárta díly -topení, ohřev

náhradní díly, kotle, topení, bojlery, sporáky, – Naše firma nabízí náhradní díly pro topení, kotle, bojlery, sporáky, topidla a další, značek jako je Dakon, Karma, Mora, DZD Dražice. Dále zajišťujeme náhradní díly do akumulačních kamen, elektrodíly do sporáků a ostatní varné techniky všech značek.

Voda, topení a plyn - pro

voda, topení, plyn, prodej, montáž, krby, radiátor – Zabýváme se prodejem a montáží tepelné techniky včetně servisu a poradenství. V e-shopu naleznete krby, kotle, radiátory, bazény, jímky a tepelnou techniku. Také Vám rádi poradíme, jak efektivně čerpat státní dotace z programu zelená úsporám.

Terykon, těhotenská móda

těhotenská móda, těhotenské oblečení, šaty – Těhotenská móda se stala hlavní prioritou firmy Terykon, která oblečení pro nastávající maminky vyrábí pod značkou Sophia. Tento internetový obchod vznikl především pro to, aby si naše zákaznice mohly nakoupit vše najednou

Načítání trvalo 0.0784 sekund.