+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BauMini E-shop

Klíčová slova: Vodovodní baterie, voda, topení, koupelna

E-mail: kovoslesinger@razdva.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. b?ezna 2008

Popis: Zde si můžete snadno a pohodlně objednat z našeho širokého sortimentu zboží. Vodovodní baterie, radiátory, bojlery, vodoinstalační materiál, topenářský materiál, sanita, sprchy a příslušenství, HT a KG odpady, mosazné a měděné tvarovky, armatury pro topení a vodu. Provádíme i menší instalatérské práce. Firma se také zabývá kovoobráběním : soustružení, frézování.

Web: www.baumini.czin.eu

Další související informace

Bárta díly -topení, ohřev

náhradní díly, kotle, topení, bojlery, sporáky, – Naše firma nabízí náhradní díly pro topení, kotle, bojlery, sporáky, topidla a další, značek jako je Dakon, Karma, Mora, DZD Dražice. Dále zajišťujeme náhradní díly do akumulačních kamen, elektrodíly do sporáků a ostatní varné techniky všech značek.

vodovodní baterie

Vodovodní baterie, vanová baterie, dřezová baterie – Příjemnou horká koupel, umyté nádobí nebo pěkný sprchový kout, to vše bychom si nemohli dopřát, kdyby neexistovala vanová baterie, dřezová baterie, kuchyňská baterie či sprchová baterie - zkrátka o to vše bychom přišli, kdyby ze světa zmizely veškeré vodovodní baterie, které jsou nejen způsobem jak získat blahodárnou vodu, ale také jak ozdobit Váš domov. Poznejte ráj, kde je doma luxusní a levná vodovodní baterie – vybírejte v našem eshopu zboží jako je umyvadlová baterie, koupelnová baterie, páková baterie či kuchyňská vodovodní baterie. Vsaďte na zboží a obchodníka, kterému můžete věřit!

Načítání trvalo 0.0602 sekund.