+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

bavlnka

Klíčová slova: galanterie,domácí potřeby,bavlny,nádobí,jídlonosič

E-mail: PavlinaAdam@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?nora 2010

Popis: Svým zákaznicím nabízíme levné pletací příze,potřeby na šití,jehly,nitě,suchý zip,stuhy,tkalouny a jiné galanterní výrobky,střihy.Na své si přijdou i hospodyňky.Najdou u nás nerezové a plastové nádobí,jídelní sady,hrnce,potřeby pro děti,plastové výrobky,sklo i porcelán i recepty.Pro děti jsme připravili dětské oblečení,hračky,stavebnice,kostky,korálky a jiné.V poslední době jsem se zaměřila na české výrobce.Nyní jsme zavedli novou službu zákazníkům-čištění peří a přešívání dek a polštářů.

Web: www.bavlnka.eu

Další související informace

Vetroshop.cz

domácí potřeby, zahradní nářadí, zahradní nábytek – Internetový obchod www.vetroshop.cz je tradiční distributor zboží pro domácnost. E-shop je rozdělen do pěti kategorií, ve kterých si zákazníci vyberou domácí potřeby, sklo, keramiku, porcelán a nábytek. Také osvětlení pro jejich byt, skvělý bytový textil, krásné výrobky na zahradu, kvalitní ruční nářadí i nářadí na zahradu, fantastické sportovní a outdoorové vybavení, hračky pro nejmenší a hračky na zahradu. V sekci domácnost a zahrada můžete nalézt výrobky určené na zahradu a to například zahradní houpačky, zahradní nábytek, slunečníky a grily. Dále také různé vybavení do domácnosti jako komody, stoly, židle, křesla a skříně a v neposlední řadě výrobky z ratanu a ostatní nábytek. Z bytového textilu jsou to například polštáře a přikrývky, samostatně i v cenově výhodných setech, fleece deky, osušky a textil do kuchyně. Sekce nářadí a elektro je zaměřena především na ruční elektronářadí a nářadí pro zahradu. Z ručního nářadí Vás zajisté zaujmou AKU vrtačky a šroubováky, brusky, kladiva a pily různého provedení a konstrukce. Ze zahradního nářadí pak určitě kvalitní a osvědčené travní traktory, sekačky a křovinořezy. Z drobných výrobků pak zahradní postřikovače za výbornou cenu a zahradní rozvodné sloupky. Doplňkovým sortimentem je elektro, kde můžete nalézt například monitorovací systém a alarm baby monitor a pak také dětské GSM mobily. Sekce sport a outdoor obsahuje výrobky určené vyznavačům aktivního využití volného času, tj. všem sportovním nadšencům. V této sekci Vám nabízíme vybavení pro nejrůznější sportovní aktivity - batohy, stany, spacáky. Pro cyklisty doplňky pro cyklistiku. Pro fanoušky posilování kompletní sortiment fitness přístrojů. Pro ty co se rádi vozí in-line brusle a skateboardy. Pro všechny sportovce sportovní tašky a různé výrobky pro míčové sporty. Sekce zábava a hračky je určena zejména pro děti, ale samozřejmě nejen pro ně. Sekce obsahuje široký sortiment hraček určených pro děti nejrůznějšího věku, nevyjímaje ani ty nejmenší.

Domácí potřeby a dekorace to je e-shop FineLiving.cz

domácí potřeby, dekorace, drogerie Dedra, ložní po – Přes internet lze dnes nakoupit i domácí potřeby. E-shop FineLiving.cz je právě tím místem, kde je to možné. Kromě domácích potřeb zde může nakoupit také dekorace, ložní povlečení, kuchyňské potřeby, prostěradla či mycí a čisticí prostředky.

Načítání trvalo 0.1152 sekund.