+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

bavlnka

Klíčová slova: galanterie,domácí potřeby,bavlny,nádobí,jídlonosič

E-mail: PavlinaAdam@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?nora 2010

Popis: Svým zákaznicím nabízíme levné pletací příze,potřeby na šití,jehly,nitě,suchý zip,stuhy,tkalouny a jiné galanterní výrobky,střihy.Na své si přijdou i hospodyňky.Najdou u nás nerezové a plastové nádobí,jídelní sady,hrnce,potřeby pro děti,plastové výrobky,sklo i porcelán i recepty.Pro děti jsme připravili dětské oblečení,hračky,stavebnice,kostky,korálky a jiné.V poslední době jsem se zaměřila na české výrobce.Nyní jsme zavedli novou službu zákazníkům-čištění peří a přešívání dek a polštářů.

Web: www.bavlnka.eu

Další související informace

Domovníček - domácí potřeby

domácí potřeby – Jsme internetový obchod, který se zabývá prodejem domácích potřeb, kosmetiky, produktů pro zdraví a krásu. Nabízíme spousty novinek na českém trhu za příznivé ceny. Některé produkty znáte z TV reklam.

Kuchyňské doplňky e-shop

nádobí,pánve,jídelní soupravy,příbory,nože,káva – Velká nabídka kuchyňských potřeb, náčiní, doplňků, hmoždíře, hrnce, pánve, kuchyňské nože, příbory, vývrtky, stojan na víno, kořenky talíře, jídelní soupravy a spoustu dalších pomůcek pro Vaši kuchyň.

Leifheit-shop.cz

domácí potřeby, úklidové potřeby, kuchyňské potřeb – Leifheit-shop.cz je oficiálním internetovým prodejním partnerem skupiny Leifheit v ČR. Nabízíme kompletní sortiment Leifheit a Soehnle, dále Dr. Oetker, Spirella. Internetový obchod a vzorková prodejna na Praze 4, internetové ceny, zboží skladem.

Načítání trvalo 0.5000 sekund.