+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

beadstore

Klíčová slova: bižuterie, swarovski elements, svatební doplňky

E-mail: info@beadstore.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. z??? 2011

Popis: Svatební a společenská bižuterie, přívěsky a náušnice s krystaly MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS. Nyní v naší nabídce naleznete také svatební doplňky, štrasovou a jabloneckou bižuterii a také korunky a čelenky.

Web: beadstore.cz

Další související informace

Bizuterie-shop.cz

Bižuterie, prsteny, náramky, řetízky, náhrdelníky, – Specializovaný e-shop s nabídkou bižuterie. V naší nabídce naleznete bižuterii od předních českých i zahraničních výrobců, ocelové šperky, magnetické náramky, swarovski, stříbrné šperky, bižuterie, čelenky, svatební šperky, vlasové doplňky.

Bižuterie

Bižuterie, Bižuterie e-shop, Svatební bižuterie – Rádi bychom Vám představili firmu BIJOUX TREND CZ s.r.o., kterou jsme založili proto, abychom mohli dělat co nás baví a čemu věříme. Kompletní prezentace této naší rodinné firmy je na našich www.stránkách, které jsou prozatím v českém a anglickém jazyce včetně prodeje naší bižuterie on-line na stránce Bižuterie E-shop. Naším cílem je výroba bižuterie nově, levně a rychle, za pomoci moderních technologií, které nám dnes dávají zcela nové možnosti jak při výrobě polotovarů bižuterie, tak při finálním zpracování bižuterie. Díky nim je možno udržet krok s levnými asijskými producenty bižuterie a mnohdy je i předstihnout ve všech směrech - cena bižuterie, kvalita bižuterie a kreativita vzorů bižuterie.

Brautparadies

svatební dekorace,svatební ráj, svatební doplňky – Nabízíme Vám štrasovou a svatební bižuterii, štrasové korunky a čelenky, svatební dekorace a svatební doplňky. Dále náš velký sortiment zahrnuje svatební podvazky, jmenovky, bublifuky, polštářky pod prstýnky a mnoho dalšího.

Načítání trvalo 0.0805 sekund.