+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

beadstore

Klíčová slova: bižuterie, swarovski elements, svatební doplňky

E-mail: info@beadstore.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. z??? 2011

Popis: Svatební a společenská bižuterie, přívěsky a náušnice s krystaly MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS. Nyní v naší nabídce naleznete také svatební doplňky, štrasovou a jabloneckou bižuterii a také korunky a čelenky.

Web: beadstore.cz

Další související informace

Bižuterie

Bižuterie, Bižuterie e-shop, Svatební bižuterie – Rádi bychom Vám představili firmu BIJOUX TREND CZ s.r.o., kterou jsme založili proto, abychom mohli dělat co nás baví a čemu věříme. Kompletní prezentace této naší rodinné firmy je na našich www.stránkách, které jsou prozatím v českém a anglickém jazyce včetně prodeje naší bižuterie on-line na stránce Bižuterie E-shop. Naším cílem je výroba bižuterie nově, levně a rychle, za pomoci moderních technologií, které nám dnes dávají zcela nové možnosti jak při výrobě polotovarů bižuterie, tak při finálním zpracování bižuterie. Díky nim je možno udržet krok s levnými asijskými producenty bižuterie a mnohdy je i předstihnout ve všech směrech - cena bižuterie, kvalita bižuterie a kreativita vzorů bižuterie.

Bramburka - pro děti

dětské knihy,puzzle,tepláky,dekorace,bižuterie – E-shop s dětským zbožím a bižuterií v Brně. Nabízíme knihy pro děti, leporela, pexesa, omalovánky, sešity se stíratelným povrchem, puzzle, dále dětské dekorace na zeď samolepící a různé tvořeníčko jako zažehlovací korálky, adhezní fólie s konturou k vybarvení apod. V sortimentu máme dětské punčocháče, tepláky značky Wolf a dětský second-hand. Z hraček pak např. Tolo První přátelé a domeček pro děti z kartonu. Pro plavání dětí a hrátky v bazénu prodáváme plováky, plavecké pásy, vodní nudle a vodolepky od českého výrobce. Jsme taktéž dovozci a prodejci bižuterie a svatební bižuterie. Veškerý sortiment si můžete i osobně vybrat a nakoupit u nás v Brně-Líšni.

Bižuterie MISH MASH

bižuterie, náušnice, klipsy, náhrdelníky, náramky – Internetový obchod s bižuterií MISH MASH nabízí jak decentní, tak extravagantní náušnice, náhrdelníky, náramky a další módní trendové doplňky. Nabídka bižuterie je pravidelně doplňována o nové vzory, aby byli uspokojeni i ti nejnáročnější zákazníci.

Načítání trvalo 0.4522 sekund.