+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BEKOFFICE

Klíčová slova: papír,pořadač,šanon,etikety,psací potřeby,lepidlo

E-mail: bek@bekoffice.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. prosince 2013

Popis: Prodej kancelářských potřeb, kancelářské techniky a vybavení. Papír, etikety, archivace, presentace, elektro, drogerie a mnohé další. Více jak 10tis. produktů, dodání do 48 hodin, vše skladem. Možnost osobního vyzvednutí.

Web: www.bekoffice.cz

Další související informace

Hamza Václav

kancelářské zboží,toner,cartridge,renovace,papír,n – Velkoobchod a maloobchod výpočetní a kancelářskou technikou a spotřebním zbožím. Renovace tonerů, inkoustové náplně a kazety do tiskáren. Prodej hardware a software. Rozvoz do kanceláří a zásobování papírnickým zbožím. Prodej a servis PC a tiskáren.

Kancelářské potřeby a pap

papír, kancelářské potřeby, psací potřeby – Velkoobchod Mefisto 2000 dodává kancelářské potřeby a papír. Nabízíme i mnohé další zboží zejména pro firemní klientelu a kanceláře- flipcharty, sešity, bloky, sešívačky, různé psací potřeby, a mnohé další produkty. Dodáváme zboží jak papírnickým prodejnám, tak samozřejmě firmám. Neváhejte se na nás obrátit s poptávkou, dle množství a četnosti objemů Vám připravíme příjemnou cenu na míru.

Stama Zlín - obaly

krabice na cukroví,tašky,sáčky,pytle,etikety – Zabýváme se výrobou a prodejem široké palety obalů a obalových materiálů, od krabic a krabiček na cukroví a dorty, přes tašky, pytle, sáčky až po ubrusy, ubrousky, potravinové folie a jednorázové nádobí. Naše zboží využijí v provozu pekárny, výrobny, obchody, úklidové firmy, restaurace, cukrárny i catering.

Načítání trvalo 0.5317 sekund.