+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BEKOFFICE

Klíčová slova: papír,pořadač,šanon,etikety,psací potřeby,lepidlo

E-mail: bek@bekoffice.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. prosince 2013

Popis: Prodej kancelářských potřeb, kancelářské techniky a vybavení. Papír, etikety, archivace, presentace, elektro, drogerie a mnohé další. Více jak 10tis. produktů, dodání do 48 hodin, vše skladem. Možnost osobního vyzvednutí.

Web: www.bekoffice.cz

Další související informace

Kancelářské potřeby a pap

papír, kancelářské potřeby, psací potřeby – Velkoobchod Mefisto 2000 dodává kancelářské potřeby a papír. Nabízíme i mnohé další zboží zejména pro firemní klientelu a kanceláře- flipcharty, sešity, bloky, sešívačky, různé psací potřeby, a mnohé další produkty. Dodáváme zboží jak papírnickým prodejnám, tak samozřejmě firmám. Neváhejte se na nás obrátit s poptávkou, dle množství a četnosti objemů Vám připravíme příjemnou cenu na míru.

Kancelářské potřeby PANDA

papír,obálky,pořadače,archivace,bloky,tonery – Kancelářský papír,obálky,pořadače,archivace,bloky a záznamníky,psací potřeby, lepidla,korekční prostředky,děrovače,sešívače,tiskopisy,razítka,prezentace, tabule,tonery,cartridge,obaly,občerstvení.Rozvoz po Praze do druhého dne.

prodej lepidel, lepící se

lepidlo, tmel, lepení, lepidla, Mapei, 3M, Pattex – Prodej lepidel, tmelů, epoxidů, penetrací pro stavby, průmysl i domácnost, lepící servis. U nás naleznete širokou škálu různých druhů lepidel a tmelů na stavbu, pro domácnost i pro průmyslové využití a to za velmi dobré ceny. Navíc jako bonus získává každý zákazník k nákupu za 100 kč malý dárek v podobě vteřinového lepidla zdarma!

Načítání trvalo 0.0610 sekund.