+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Beloved Lashes

Klíčová slova: e-shop,internetový prodej,prodloužení řas

E-mail: info@prodlouzeniras.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?nora 2011

Popis: E-shop pro prodlužování řas metoda: řasa na řasu. Velký výběr semipermanentních řas. Příslušenství pro aplikaci a následnou péči o prodloužené řasy. Lepidla.Aplikace prodlužování řas, gelové nehty, permanentní make-up.

Web: www.prodlouzeniras.cz

Další související informace

Kosmetické studio

kosmetika, pernamentní make-up, prodlužování řas – V kosmetickém studiu, které Vám chci představit realizuji své 20 leté zkušenosti v oblasti péče o plet obličeje a dekoltu. Služy studia: ošetření obličeje a dekoltu kosmetickými přípravky BIODRAGA, kosmetický laser, permanentní make-up, prodlužování řas, depilace. Přidte a nechte se hýčkat!

Bezbolestná liposukce

bezbolestná liposukce ultrazvukem,prodlužování řas – Bezbolestná liposukce 3.generace - neinvazivní liposukce ultrazvukem to je exilis, lymfodrenáž proti celulitidě,prodlužování řas v kosmetickém studiu Lia.Nabízíme hubnutí břicha, stehen, boků, tvarování postavy, redukci tuku přístrojem Exilis. Je to neinvazivní bezbolestná liposukce na zhubnutí, formování postavy, zlepší se elasticita a struktura pokožky, zmírní celulitida. Trápí vás únava končetin, otoky nohou, drobné žilky, strie - využijete lymfodrenáž úspěšnou i u detoxikace organismu. Náš kosmetický salon dále nabízí péči o pleť přírodní kosmetikou For Life, lifting, peeling, depilace, manikúru a modeláž gelových nehtů, omlazení obličeje.

LuxusLashes - prodlužován

prodlužování řas – Prodlužování řas LuxusLashes jako jediné vydrží skutečně až dva měsíce a s průběžným doplňováním ještě mnohem déle. Na rozdíl od řasenky jsou řasy LuxusLashes zcela bezpečné ve sprše, při cvičení i spaní, ale navíc oproti jiným metodám také v sauně či extrémních podmínkách.

Načítání trvalo 0.0845 sekund.