+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bergland24.cz - Nářadí, z

Klíčová slova: nářadí, gastronomie, elektrocentrály, pneumatické

E-mail: bergland24cz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ledna 2011

Popis: Bergland24.cz je internetovým obchodem, který nabízí svým zákazníkům široký sortiment zboží. Zakoupíte zde především manipulační techniku, zboží pro gastronomii, měřící techniku, grilů a příslušenství pro jezírka.

Web: www.bergland24.cz

Další související informace

Stimer - nářadí a měřidla

Nářadí, měřidla, fréza, soustruh, obrábění, mazací – Stimer - nářadí a měřidla. Tato společnost se specializuje na export a import řezných a upínacích nástrojů, nářadí a měřidel. Nabízíme měřidla, nástroje na obrábění kovů, frézování, obrábění, broušení, soustružení, upínací nářadí i mazací techniku.

Elektrická a ruční nářadí

nářadí, nástroje, vrtačky, vrtáky, ruční nářadí – Internetový a kamenný obchod prodávající elektrické a ruční nářadí. Prodáváme vrtačky, brusky, kladiva, pily, frézy a další ze sortimentu firem Narex, Hitachi, Makita, Dewalt, Evolution a jiných značek. Zajišťujeme kompletní servis a náhradní díly.

inNARADI.cz - Elektrické

nářadí,elektrické nářadí,ruční nářadí,akunářadí – Nakupte kvalitní ruční nářadí osvědčených značek za velmi výhodné ceny z pohodlí Vašeho domova. Při objednávce nad 6.000 Kč Vám zboží doručíme zdarma. Díky dlouhodobým zkušenostem ručnímu nářadí opravdu rozumíme.

Načítání trvalo 0.0611 sekund.