+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bezdotykový teploměr

Klíčová slova: bezdotykový teploměr, bezdotykovy teplomer

E-mail: info@bezdotykovyteplomer.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. dubna 2012

Popis: E-shop specializovaný na infračervené bezdotykové lékařské teploměry. Pohodlné a přesné měření teploty během několika vteřin. Teploměry lze také použít na měření povrchové teploty např. vody, mléka atd.

Web: www.bezdotykovyteplomer.cz/

Další související informace

Bezdotykové odpadkové koše

hygienický, odpadkový, automatický, bezdotykový – Bezdotykové odpadkové koše Helpmation nabízejí nejefektivnější způsob, jak snížit výskyt bakterií doma nebo v kanceláři. Odpadkové koše Helpmation jsou vyrobené z kvalitních materiálů za použití nejmodernějších technologií.

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Načítání trvalo 3.2246 sekund.