+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bijoux Me

Klíčová slova: bižuterie,Swarovski,náhrdelník,náušnice, náramek

E-mail: bohemian.bijou@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 7. srpna 2012

Popis: Internetový prodej české bižuterie a šperků vyrobených se Swarovski Elements. Náhrdelníky, náramky, náušnice, přívěsky z českého skla. Online obchod s trendovou bižuterie a doplňky za dostupné ceny.

Web: www.bijoux-me.cz

Další související informace

Šperky Swarovski

Swarovski,šperky Swarovski,náušnice Swarovski – Internetový obchod nabízející šperky s krystaly Swarovski, chirurgickou ocel, šperky z wolframu a bižuterii. Široký sortiment souprav, náušnic, prstenů, přívěsků, piercingů, řetízků, náhrdelníků, náramků a dalších.

Originální šperky

náušnice,roztahováky,fimo,náhrdelník,sady,přívěsky – Nabízím vlastnoručně vyrobené šperky z fima, korálků, kamínků a drátků. Na stránkách najdete náušnice, roztahováky, náhrdelníky, celé sady, náramky, přívěsky, prstýnky atd. Výroba šperků i na Vaše přání.

Femme Fashion

naramok,náramky,náhrdelník,náhrdelníky,náušnice – Móda nie je len o oblečení, ale najmä o módnych doplnkoch. Práve doplnky dotvárajú celkový obraz a odlišujú módne ikony od priemeru. Široký sortiment náhrdelníkov, náramkov, náušníc, prsteňov, príveskov a inej bižutérie, ktorú nájdete na stránkach Femme Fashion, poteší každú ženu, ktorá chce vystúpiť z radu.

Načítání trvalo 0.4678 sekund.