+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Binární a silikonové hodinky

Klíčová slova: hodinky, silikonové hodinky, binární hodinky, spor

Datum vloľení do katalogu: 8. srpna 2011

Popis: Silikonové hodinky plné barev pro každou příležitost. Binární hodinky zobrazení času v binárním módu pro lidi kteří se chtějí lišit. Sportovní led hodinky vhodné pro sport, ale i ke každodenního nošení.

Web: www.fajnhodinky.cz

Další související informace

Hodinky Omega

hodinky, Omega, pánské, dámské, sportovní – Hodinky Omega jsou světově nejproslulejší švýcarské hodinky. Vyznačují se vysokou kvalitou zpracování a vynikajícím designem, který uchvátí téměř každého. Navíc firma Omega vyniká tím, že své hodinky dokáže seřídit jak niko jiný, takže vám jdou na vteřinu přesně. Hodinky Omega jsou vhodné jak do společnosti, stejně tak vyrábí firma Omega hodinky určené pro sportovce. Hodinky Omega jsou na vysoké technické úrovni, takže v nich naleznete mnoho zajímavých funkcí, které vám zpříjemní váš běžný život.

PromoHodinky.cz

silikonové hodinky, promo, reklamní předměty – Silikonové hodinky pro reklamní a propagační účely. Vhodné jako rozdávací dárky pro firmy a e-shopy. Přímý dovozce, nejnižší možné ceny. Široká paleta barev, možnost potisku. V nabídce také silikonové náramky a další reklamní předměty.

Načítání trvalo 0.0691 sekund.