+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bio oblečení, bio trička

Klíčová slova: Bio oblečení, bio trička, tašky, sukně, kravaty

E-mail: jungleart@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. srpna 2011

Popis: Oblečení z bio a přírodních materialů. Najdete zde bio trička a tašky z organické bavlny, bavlněné oblečení, sukně a kravaty z konopí, bavlněné povlečení a další. Vše ručně malováno ekologickými barvami

Web: www.junglemoda.com

Další související informace

Eko/Bio/Fairtrade, ekobuv

eko bio fairtrade obuv kosmetika fair trade detska – Distributorská společnost Ecoopera se zabývá dovozem a prodejem přírodních a ekologicky šetrných produktů z Itálie a Španělska. V dnešní době se kupující v porovnání konvenčního výrobku a produktu eko/bio původu často zarazí nad vysokou cenou posledně jmenovaného. Cílem Ecoopery je nabízet eko, bio a Fair trade výrobky, které jsou přitažlivé nejen svou nespornou kvalitou, jež je dána poctivým zpracováním z přírodních zdrojů, ale i příznivou cenou. Díky kooperaci s hlavní Fair trade organizací v Itálii můžeme zákazníkovi zaručit produkty vyrobené výhradně podle zásad ekologického zemědělství a řemeslné výroby v duchu Fair trade obchodu. Naším cílem je získávat další kvalitní zdroje přírodních produktů, jejichž nabídku se budeme snažit stále rozšiřovat.

Obleceni

trička, spodní, prádlo, plavky, oblečení, podprsen – Značkové oblečení a trička pro muže a ženy. Módní trendy a nejnovější kolekce z oblasti dámského a pánského oblečení. Jaké oblečení, prádlo a plavky jsou právě v módě. Jak vybrat správnou velikost a značku.

E-shop nejen pro Vegany

vegan food, vegani, zdravá výživa, bio produkty – Veganfoods.cz je nově otevřený e-shop s potravinami nejen pro vegany a vegetariány. Najdete zde i zdravou výživu pro každého. Pro vegetariány nabízíme i hotové pokrmy pro vegany.

Načítání trvalo 3.7125 sekund.