+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BioCare.sk

Klíčová slova: Zdravie, vyzivove doplnky, BIO potraviny

E-mail: biocare@biocare.sk

Datum vloľení do katalogu: 22. ??jna 2013

Popis: Hlavným oborom podnikania je distribúcia a internetový predaj výlučne prírodných potravinových doplnkov, bio doplnkov výživy a kozmetiky na celom území Slovenska. Výživové doplnky sú potraviny na doplnenie prirodzenej stravy, ktoré sú koncentrovanými zdrojmi živín, ako sú vitamíny a minerálne látky alebo iných látok s výživovým alebo fyziologickým účinkom, jednotlivo alebo v kombinácii.

Web: biocare.sk

Další související informace

Web o javorovém sirupu

javorový sirup, bio potraviny – Vítejte na webu, který se věnuje javorovému sirupu. Bio potraviny jsou v poslední době velice často diskutovaným tématem. Proto Vám přinášíme informace o bio potravině konkrétně o javorovém sirupu. Vyzkoušejte i Vy zdravá sladidla.

Vše pro střechy

střešní doplňky, střešní příslušenství, – Zabýváme se prodejem střešních oken, půdních schodů, střešních fólií, okapového systému, klempířských prvků, střešních doplňků a dalšího příslušenství pro šikmé a ploché střechy. Naše firma se zabývá i kompletní nebo částečnou realizací šikmých a plochých střech, a to jak jejich novostavbami, tak rekonstrukcemi, a jinými tesařskými, klempířskými i zednickými pracemi.

Načítání trvalo 3.3185 sekund.