+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BioCare.sk

Klíčová slova: Zdravie, vyzivove doplnky, BIO potraviny

E-mail: biocare@biocare.sk

Datum vloľení do katalogu: 22. ??jna 2013

Popis: Hlavným oborom podnikania je distribúcia a internetový predaj výlučne prírodných potravinových doplnkov, bio doplnkov výživy a kozmetiky na celom území Slovenska. Výživové doplnky sú potraviny na doplnenie prirodzenej stravy, ktoré sú koncentrovanými zdrojmi živín, ako sú vitamíny a minerálne látky alebo iných látok s výživovým alebo fyziologickým účinkom, jednotlivo alebo v kombinácii.

Web: biocare.sk

Další související informace

Biotta

ovocné a zeleninové bio nápoje Biotta – Biotta je vyrobena z kvalitních vyzrálých plodů, pěstovaných pouze za účelem vylisování šťávy. zelenina je pěstována na vlastní, chemicky neošetřované půdě více než 70 let. ovoce, ostatní plody a suroviny jsou dodávány stálými osvědčenými dodavateli . při výrobě je aplikováno šetrné zpracování v uzavřeném systému s minimálním počtem procesů

Water Element

vodácké doplňky, lodě, kajak, kánoe, raft, pádlo, – Vodácké centrum Water Element nabízí kopletní sortiment lodí a vodáckého vybavení a vodáckých potřeb. Najdete u nás vodácký bazar, vodáckou půjčovnu nebo servis veškerého vodáckého vybavení a doplňků.

Hokejová výstroj

hokejky, čepele, shafty, chrániče, doplňky, – Internetový obchod Hokejová výstroj se specializuje na všechny doplňky pro hokej,hokejbal a in-line hokej. K prodeji nabízíme veškerý sortiment.Hokejky, čepele, shafty, chrániče ramen, loktů, holení, krku,kalhoty,rukavice, helmy, brusle, tašky, vesty, betony, lapačky, vyrážečky, atd. Světové značky REEBOK, JOFA, CCM, FRANKLIN atd.

Načítání trvalo 0.0862 sekund.