+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bizu-Outlet.sk - šperky

Klíčová slova: šperky, Swarovski, bižuterie, bižu, stříbro, stříb

E-mail: info@bizu-outlet.sk

Datum vloľení do katalogu: 10. kv?tna 2010

Popis: Skutečný outlet bižuterie a šperků vyrobených z CRYSTALLIZED™ – Swarovski Elements a Preciosa krystalů. Internetový obchod s bižuterií a šperky s komponenty od společností Swarovski a Preciosa.

Web: www.bizu-outlet.sk/

Další související informace

Aico.cz - bižuterie, šper

Šperky, bižuterie, piercing, chirurgická ocel – Aico.cz je eshop prodávající piercing, bižuterii, chirurgickou ocel i ručně vyráběné šperky. Nabízí náhrdelníky, náramky, náušnice, přívěsky i sady šperků, dále edice luxusních šperků vhodných jako dárek. Aico.cz má bižuterii a šperky pro ženy i muže.

Bižuterie eshop

šperky, perly, korále, korálky, bižuterie – Bižuterie, korále a korálky, šperky, perly, skleněné korále, dřevěné šperky, náhrdelníky, náramky, skleněné šperky, s mušlemi, perlové náhrdelníky, elegantní i barevné korálky a ozdoby originální a ruční výroba.

Stříbro, zlato, šperky

šperky, zlato, bílé zlato, stříbro, piercing – Za konkurenční ceny prodáváme zlaté, stříbrné a ocelové šperky. V sortimentu od sériově vyráběných zlatých prstenů přes stříbrné náramky, piercing, v české kvalitě vyrobené šperky svarovski, až po ručně vyrobené šperky z dovozu i domácí produkce. Hlavní pro nás je to, jak kvalitně je šperk zpracován, ale také za jakou cenu ho prodává výrobce.

Načítání trvalo 0.0609 sekund.