+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bižutéria Eva

Klíčová slova: korálková bižutéria,bižuterie,náhrdelníky,náramky

E-mail: info@bizuterka.com

Datum vloľení do katalogu: 6. prosince 2012

Popis: Krásna, ručne vyrábaná korálková bižutéria. Neváhajte získať zľavu 10% na všetky výrobky. Široký sortiment náhrdelníkov, náramkov, náušníc, brošní aj inej korálkovej bižutérie. Aj lacný darček môže byť originálny!

Web: bizuterka.com/

Další související informace

Bižuterie

Bižuterie, Bižuterie e-shop, Svatební bižuterie – Rádi bychom Vám představili firmu BIJOUX TREND CZ s.r.o., kterou jsme založili proto, abychom mohli dělat co nás baví a čemu věříme. Kompletní prezentace této naší rodinné firmy je na našich www.stránkách, které jsou prozatím v českém a anglickém jazyce včetně prodeje naší bižuterie on-line na stránce Bižuterie E-shop. Naším cílem je výroba bižuterie nově, levně a rychle, za pomoci moderních technologií, které nám dnes dávají zcela nové možnosti jak při výrobě polotovarů bižuterie, tak při finálním zpracování bižuterie. Díky nim je možno udržet krok s levnými asijskými producenty bižuterie a mnohdy je i předstihnout ve všech směrech - cena bižuterie, kvalita bižuterie a kreativita vzorů bižuterie.

Minashop

bižuterie, štrasová bižuterie, chrirugická ocel, e – Prodej bižuterie, štrasová bižuterie, chrirugická ocel, elektronika, domácí potřeby. V našem eshopu si vybere opravdu každý, široký sortiment opasků, kabelek, tašek a batohů, sportovních potřeb, taktéž oblečení.

Bižuterie e shop

bižuterie, levně, nehty – Bižuterie e-shop levně. Více než 500 produktů do 50 Kč. Nabízíme klasickou, dětskou i svatební bižuterii, vlasové a modní doplňky. Umělé nehty, laky, razítka na nehty a další sortiment pro nail art.

Načítání trvalo 0.0578 sekund.