+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bižutéria Eva

Klíčová slova: korálková bižutéria,bižuterie,náhrdelníky,náramky

E-mail: info@bizuterka.com

Datum vloľení do katalogu: 6. prosince 2012

Popis: Krásna, ručne vyrábaná korálková bižutéria. Neváhajte získať zľavu 10% na všetky výrobky. Široký sortiment náhrdelníkov, náramkov, náušníc, brošní aj inej korálkovej bižutérie. Aj lacný darček môže byť originálny!

Web: bizuterka.com/

Další související informace

Bižumo - Bižuterie a móda

bižuterie, šperky, náušnice, řetízky, náramky – Internetový prodej bižuterie a módních doplňků. Prodáváme náušnice, náramky, řetízky, a mnoho dalšího. Klademe důraz na kvalitu výrobků, které prodáváme. Příjemné ceny a rychlé dodání! Těšíme se na Vaši návštěvu.

Šperky Swarovski

Šperky Swarovski,bižuterie – Šperky Swarowski nabízí šperky dekorované Swarovski kameny. Široký sortiment zahrnuje pozlacené i stříbrné šperky či bižuterii. Vyberte si z poplňků v podobě přívěsků na mobil s komponenty Swarovski, ojedinělou sadu USB flashdisků, které jsou jedinečně ozdobeny swarovski kameny. Také šperky pro Vaše psí mazlíčky v podobě psích obojků dekorovaných Swarovski kameny. Šperky Swarovski patří mezi nové módní doplňky, které jsou určeny všem věkovým kategoriím. Obdržíte také certifikát kvality!

Femme Fashion

naramok,náramky,náhrdelník,náhrdelníky,náušnice – Móda nie je len o oblečení, ale najmä o módnych doplnkoch. Práve doplnky dotvárajú celkový obraz a odlišujú módne ikony od priemeru. Široký sortiment náhrdelníkov, náramkov, náušníc, prsteňov, príveskov a inej bižutérie, ktorú nájdete na stránkach Femme Fashion, poteší každú ženu, ktorá chce vystúpiť z radu.

Načítání trvalo 0.4719 sekund.