+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bižuterie jako šperk

Klíčová slova: bižuterie,šperk,náhrdelník,,přívěsek,náramek

E-mail: koralkashop@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?ervence 2012

Popis: Nabízíme slušivé šperky z korálků. Jedná se o náhrdelníky, tkzv. obojky, náramky a přívěsky na řetízku.Naše výrobky jsou velmi slušivé, elegantní a vhodné pro každou ženu či dívku. Vyrábíme i šperky na přání - velikost nebo barevnou kombinaci.

Web: www.koralkashop.cz

Další související informace

Kvalitní elektronika

LCD televize, plazmové televize, DVD přehrávače, – Nabízíme kvalitní LCD a plazmové televize, DVD přehrávače, digitální fotoaparáty, MP3 přehrávače, GPS navigace, reproduktory a další elektroniku za výborné ceny! Vaši objednávku vyřídíme spolehlivě a rychle. U nás nečekáte - zboží odebíráme přímo od distributorů!

eDarceky.eu

vytvor si, darček, on-line, darčeky, tričko, – eDarceky - vytvor si darček on-line - trická, šiltovky, hrnčeky, podložku pod myš, auto tienitko, kľúčenky, puzzle, tašky, vankúšiky, odznaky, kuchárske zástery, kovové vizitky, sklenené foto krištály a iné...

AHAVA - Kosmetika z Mrtvé

Mrtvé moře, kosmetika, lečivá kosmetika, krémy, – Léčebná kosmetika z Mrtvého moře AHAVA. Omlazující přípravky, konec vráskám. Životně důležité minerály pro vaší pleť. Nabízíme krémy, pleťová a tělová mléka, tonika, čisticí a sprchové gely, bahenní masky, šampóny, mýdla, bahno a sůl z Mrtvého moře.

Načítání trvalo 0.5504 sekund.