+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bižuterie jako šperk

Klíčová slova: bižuterie,šperk,náhrdelník,,přívěsek,náramek

E-mail: koralkashop@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?ervence 2012

Popis: Nabízíme slušivé šperky z korálků. Jedná se o náhrdelníky, tkzv. obojky, náramky a přívěsky na řetízku.Naše výrobky jsou velmi slušivé, elegantní a vhodné pro každou ženu či dívku. Vyrábíme i šperky na přání - velikost nebo barevnou kombinaci.

Web: www.koralkashop.cz

Další související informace

kultbizuterie

bižuterie,ocel,dyrberg,šperk,swarovski,sex,kult,bi – eshop se stylovou bižuterií, pro ženy , které vyznávají eleganci, nebrání se romantice, jsou stylové a originální. v naší nabídce najdete ocelové, kožené šperky, masivní náhrdelníky,naušnice, náramky,etno doplnky, přívěsky na kabelky a klíče, outlet Dyrberg /Kern

Originální šperky

náušnice,roztahováky,fimo,náhrdelník,sady,přívěsky – Nabízím vlastnoručně vyrobené šperky z fima, korálků, kamínků a drátků. Na stránkách najdete náušnice, roztahováky, náhrdelníky, celé sady, náramky, přívěsky, prstýnky atd. Výroba šperků i na Vaše přání.

Bijoux Me

bižuterie,Swarovski,náhrdelník,náušnice, náramek – Internetový prodej české bižuterie a šperků vyrobených se Swarovski Elements. Náhrdelníky, náramky, náušnice, přívěsky z českého skla. Online obchod s trendovou bižuterie a doplňky za dostupné ceny.

Načítání trvalo 0.0911 sekund.