+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bižuterie MISH MASH

Klíčová slova: bižuterie, náušnice, klipsy, náhrdelníky, náramky

E-mail: mishmashcz@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. z??? 2010

Popis: Internetový obchod s bižuterií MISH MASH nabízí jak decentní, tak extravagantní náušnice, náhrdelníky, náramky a další módní trendové doplňky. Nabídka bižuterie je pravidelně doplňována o nové vzory, aby byli uspokojeni i ti nejnáročnější zákazníci.

Web: www.mish-mash.cz

Další související informace

Ocelové Šperky

ocelové prsteny, náramky, náhrdelníky, přívěsky – Široká nabídka šperků z chirurgické oceli. V nabídce jsou ocelové prsteny, náramky, náhrdelníky, přívěsky, řetízky, náušnice, piercing. 2000 ks šperků skladem k dodání ihned. Dárkové balení zdarma. Dárkové balení zdarma.

Bižuterie, šperky Swarovs

bižuterie, šperky, Swarowski, náhrdelníky, naušnic – On - line prodej módní stylové a etno bižuterie. Originální náhrdelníky, náušnice, prstýnky, náramky, korále a korálky. Nabízíme kvalitní bižuterii české i zahraniční výroby. Bižuterie, šperky Swarovski.

Šperky od Swarovski

šperky, Swarovski, náušnice, náramky, náhrdelníky – Šperky vynikající kvality a designu s krystaly od prvotřídní světové šperkařské firmy Swarovski. Náušnice, náramky, přívěsky a prsteny v originálním a vysoce elegantním stylu. Kvalitní šperky moderního vzhledu za přijatelné ceny.

Načítání trvalo 0.4639 sekund.