+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bižutérie Simona - šperky

Klíčová slova: náhrdelník, náušnice, prstýnek, brož, fimo korálky

Datum vloľení do katalogu: 19. dubna 2012

Popis: Vyrábím a prodávám originální sady náhrdelníků a náušnic, prstýnky, brože, šátky, fimo korálky, přívěsky na mobil, ručně obšívané hodinky, přívěšky na klíče a přívěšky na kabelky. Vyrobím a navrhnu bižuterii k vašemu oděvu a podle přání.

Web: www.simona-bizuterie.cz/

Další související informace

E-sperky - moderní šperky

šperky, ocel, stříbro, prsteny, náušnice, zdarma – E-shop nabízí kvalitní šperky za bezkonkurenční ceny - chirurgická ocel, stříbro, Swarovski crystal, magnetické, pozlacené, postříbřené, štrasové výrobky a bižuterie. Široký sortiment prstenů, náušnic, náramků, řetízků, náhrdelníků, přívěsků a piercingů.

Body piercing eshop

piercing, šperky, náramky, náušnice – On-line prodej šperků - piercing z chirurgické oceli, titanu, stříbra, silikonu i plastu. Rychlá expedice objednávek piercingu. Pro své zákazníky také pravidelně připravujeme výhodné slevy, zajímavé soutěže a další akce, o kterých vás rádi budeme informovat.

Šperky s drahými kameny

Šperky, náušnice, náhrdelník, přívěsek, náramek – Najdete tu šperky z nejrůznějších materiálů, zdobené opály, vltavíny, jantary nebo jen s růžičkou z korálu, nechybí ani umělecké šperky velmi netradičních tvarů. Vkusné náhrdelníky či prsteny s kameny podle měsíčních znamení udělají radost každé ženě, o tom není pochyb. Dopřejte své ženě trochu radosti a kupte jí šperk, kterým oslní okolí.

Načítání trvalo 0.1097 sekund.