+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bižutérie Simona - šperky

Klíčová slova: náhrdelník, náušnice, prstýnek, brož, fimo korálky

Datum vloľení do katalogu: 19. dubna 2012

Popis: Vyrábím a prodávám originální sady náhrdelníků a náušnic, prstýnky, brože, šátky, fimo korálky, přívěsky na mobil, ručně obšívané hodinky, přívěšky na klíče a přívěšky na kabelky. Vyrobím a navrhnu bižuterii k vašemu oděvu a podle přání.

Web: www.simona-bizuterie.cz/

Další související informace

Stříbrné šperky náušnice

Stříbrné šperky, náušnice, Swarovski krystaly – Stříbrné šperky a stříbrné náušnice v našem e-shopu www.stribrne-sperky-nausnice.cz každý týden doplňujeme. Nabízíme stříbrné náušnice s krystaly Swarovski se zirkony s kameny i bez kamenů. Stříbrné náušnice i na zakázku.

Bižuterie MISH MASH

bižuterie, náušnice, klipsy, náhrdelníky, náramky – Internetový obchod s bižuterií MISH MASH nabízí jak decentní, tak extravagantní náušnice, náhrdelníky, náramky a další módní trendové doplňky. Nabídka bižuterie je pravidelně doplňována o nové vzory, aby byli uspokojeni i ti nejnáročnější zákazníci.

Bižuterie pro každého

náramky, náušnice, náhrdelníky, bižuterie, růžence – V našem e-shopu Bižuterie pro každého Vás čeká množství různobarevných náramků, náhrdelníků a náušnic. Dále zde najdete přívěsky na klíče a mobily, růžence a desátky a též chirurgickou ocel. Přijďte se k nám podívat a udělat radost sobě nebo svým známým. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Načítání trvalo 0.5650 sekund.