+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BluePc.cz - počítače

Klíčová slova: počítač, notebook, monitor, LCD, komponenty, PC

E-mail: prodej@bluepc.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ??jna 2008

Popis: Internetový obchod s výpočetní technikou. Široká nabídka počítačů, notebooků, LCD, komponent a dalšího zboží. V naší nabídce naleznete také grafické karty, základní desky, pevné disky, paměti, MP3 přehrávače, PDA, projektory a další.

Web: www.bluepc.cz

Další související informace

Adstore

Počítač, notebooky, LCD, tiskárna, MP3 – Internetový obchod s širokým sortimentem počítačů, LCD monitorů, tiskáren a veškerým spotřebním materiálem k tiskárnám, kopírkám,... a spotřební elektroniky jako MP3 přehrávače. Doprava po Kolíně, Poděbradech, Nymburce a okolí zdarma.

Počítače prodej

počítač,počítače,prodej počítačů,počítačový obchod – Počítačový obchod s počítačema, počítačovými komponenty a příslušenství. Lze objednat počítač a naši technici jej nainstalují a dovezou až k vám do kanceláře nebo domů. Rychlý rozvoz do druhého dne po celé ČR.

HotShopCZ

spotřební elektronika, světla, zvuk, eshop,počítač – Specializujeme se na prodej satelitní, anténní, pájecí techniky, elektrosoučástek, kabelů, měřicích přístrojů, detektorů, LED žárovek, pásků a diod, konektorů, nářadí, lup, meteostanic a teploměrů, mobilních telefonů, spotřební elektroniky a výpočetní techniky.

Načítání trvalo 0.0649 sekund.