+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bobby.cz - hračky

Klíčová slova: hračka, hračky, děti, dětské potřeby, křesílka

E-mail: holznerova@pinguino.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?nora 2010

Popis: Každý rodič to zná, dítě je nemocné, čeká Vás trhání zoubků, rozbilo se kolínko při první jízdě na kole, je potřeba potěšit dítě malým dárkem. Jsou tu Vánoce nebo narozeniny. Pro všechny tyto případy i chvíle, kdy chcete jen udělal své ratolesti radost, je tu web www.bobby.cz, který Vám pomůže splnit i ty nejtajněší přání Vašich dětí.

Web: www.bobby.cz

Další související informace

Marvel - vše pro děti

second hand, děti,boty, hračky,kočárky,sedačky – Internetový obchod se zbožím pro děti a maminky - značkové oblečení a obuv, second hand, outlet, komletní péče o dítě, sedačky, kočárky, hračky. Vše od předních výrobců jako Next, Barbie, H&M, Fisher Prince, Neonato, Römer, Baby-Walz, Farlin, V.obuv a dalších. Prodej certifikované obuvi od výrobce V.obuv Dětská noha není zmenšeninou nohy dospělého, proto ani dětská obuv nesmí být zmenšenou kopií obuvi pro dospělé. Boty nás provázejí od nejútlejšího dětství. Ještě jsme se pořádně neudrželi na nohou a už nás obouvali. První krůčky jsme většinou učinili v dětských botičkách pro nejmenší děti zvané capáčky. Jenže pak jsme povyrostli - moc rychle - a bylo třeba kupovat stále nové a nové boty. Mnohým našim rodičům se zdálo, že by stačily boty po starším sourozenci nebo prostě po dítěti kamaráda či kolegyně, které se narodilo o pár měsíců dříve než naše dítě. Leč ouha! Je to správné řešení? Ne, samozřejmě že není. Botičky, ve kterých děti sice proběhají jen několik měsíců (a možná i jen týdnů) života, však mohou - kladně i záporně - ovlivnit celý jejich další život. Děti potřebují vlastní novou obuv, která garantuje zdravotní nezávadnost. Údaje lékařských statistik jsou varující. Zatímco 99% dětí se rodí s naprosto zdravýma nohama, jakmile začnou chodit a obouvat se, začínají se u nich objevovat různé zdravotní potíže a vady nohou. Většina těchto deformit a onemocnění nohou má vliv na klouby dolní končetiny, záda a na vznik špatných pohybových stereotypů, které se projeví mnohdy až za mnoho let, kdy náprava vzniklých škod je již nemožná. Alarmujícím zjištěním je skutečnost, že přibližně jedna třetina prvňáčků přichází do školy s nohama různě poškozenýma v důsledku nošení nesprávné obuvi a bohužel počet takto postižených dětí s přibývajícím věkem roste. Odtud je zřejmé, že pro mnoho rodičů je problémem rozpoznat při nákupu zdravotně nezávadnou obuv od obuvi, která může poškodit nohy dítěte mnohdy na celý život.

Hračky pro radost

hračka, hračky, lego, cheva, mattel, stavebnice – Jsme internetový obchod nabízející široký sortiment hraček, her a školních potřeb pro kluky i holky. V naší nabídce nechybí ani hračky velkých značek: LEGO, Mattel atd. Jistě zaujmeme každého, kdo rád dělá radost menším i větším dětem.

Načítání trvalo 0.0660 sekund.