+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Borsa.cz

Klíčová slova: Coccinelle, Furla, kabelky, luxusní, eshop,

E-mail: info@borsa.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. b?ezna 2011

Popis: Eshop luxusních kabelek Coccinelle, Furla a Lacoste. Borsa.cz se zabývá dovozem kabelek z Itálie a jejich prodejem prostřednictvím internetu, čímž minimalizuje náklady a snižuje tak koncovou cenu. V současné době dovážíme tři vybrané značky, a to Coccinelle, Furla a Lacoste. Poznávacím znamením těchto značek je jedinečný styl, kvalita, inovativní materiály a citlivost k potřebám trhu i žen. Předpokládáme, že během následujících měsíců budeme naše portfolio prodávaných značek rozšiřovat.

Web: www.borsa.cz

Další související informace

Porcelánové hrníčky

Starožitné porcelánové hrnky, hrníčky, – Starožitné porcelánové hrnky, hrníčky, šálky s podšálky, talířky. Výhodný nákup i prodej. Naleznete u nás starožitné hrníčky s podšálky z Anglie, Německa, Číny i Česka. Vyberete si u nás, ať už sháníte hrníčky na čaj, kávu nebo sloužící pouze jako dekorace Vaší vitríny nebo skleníku.

Fabrilor - krbové vložky

krbové vložky, krbová vložka, Fabrilor, Decoflam, – Krbové vložky Fabrilor, Francúzska kvalita, francúzsky design, liatina najvyššej kvality, teplovodné liatinové výmenníky, Decoflam, Decotherm, Decosteel, Skandi. Originálne liatinové rustikálne tvary.

Hotsnack

Hotsnack, krekry, snacky, polotovar, smažení, – Internetový obchod HotSnack nabízí pšeničné a bramborové snacky určené ke smažení u Vás doma. Z 1kg balení získáte po usmažení až 25 litrů chutných snacků. Krekry jsou vhodné především na párty a návštěvy. Po usmažení je stačí osolit či okořenit.

Načítání trvalo 0.0707 sekund.