+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bos, spol.s r.o.

Klíčová slova: Nádrž, sila, montáž, čerpadla, revize, ocelové kon

E-mail: bos@agtoptip.eu

Datum vloľení do katalogu: 23. dubna 2009

Popis: Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce, technologické celky čerpacích stanic, sila, nádrže jednoplášťové, dvouplášťové a nerezové na PHM, chemikálie a vodu, skladové haly a nástavby na obytné domy. Kompletní servis a konzultace, revize čerpacích stanic.

Web: www.bosuvaly.cz/

Další související informace

Hasíme hrou

hadice, hasiči, hydranty, čerpadla, proudnice – Náš e-shop se zaměřuje na potřeby pro hasiče, jak dobrovolné, tak profesionální, ale i pro hasičský sport. Nabízíme nejen základní prostředky jako požární hadice, proudnice, savice a hasičské armatury, ale i hasičská čerpadla, plovoucí čerpadla Cyklon a elektrocentrály Pavliš Hartmann. Pro požární zabezpečení budov dodáváme hydrantové systémy a ruční hasicí přístroje. Samozřejmostí jsou certifikované ochranné prostředky, zásahové obleky Deva a zásahová obuv Prabos, přilby a zásahové rukavice Holík. Nabídka je doplněna o svítilny Streamlight, vycházkové uniformy, či pracovní stejnokroje PSII. Náš sortiment neustále doplňujeme.

KlubVína.cz - wine club

vinný klub, wine club, víno, vína, degustační klub – KlubVína.cz je zásilkový vinný klub (wine club). Každý měsíc připravujeme ve spolupráci se zkušenými sommeliéry degustační balíčky vín z těch nejzajímavějších vinařských oblastí z celého světa. Naši členové tak získávají pohodlný způsob, jak si vychutnat skvělá vína s minimem úsilí a přitom objevovat stále nové krásy vinařského světa.

SEXshop

Vagíny, vybrátory, venušiny kuličky, latex, sex, – Prostřednictvím našeho sexshopu si Vám dovolujeme nabídnout širokou škálu hraček nejen pro dospělé, ale i zletilé za velmi lákavé ceny se zaručením 100% diskrétnosti. Z nabídky erotického zboží a pomůcek pro svého partnera či partnerku si zajisté vyberete ten správný nástroj ke zpestření Vašeho sexuálního života.

Načítání trvalo 0.0544 sekund.