+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bosman

Klíčová slova: Bosman

Datum vloľení do katalogu: 15. prosince 2011

Popis: Zabýváme se výrobou a prodejem těhotenské módy. Výrobky vyráběné pouze v České republice. Velmi kvalitní produkty k době těhotenství naleznete jen u nás. Nakupujte levně a kvalitně.Zabýváme se výrobou a prodejem těhotenské módy. Výrobky vyráběné pouze v České republice. Velmi kvalitní produkty k době těhotenství naleznete jen u nás.

Web: www.bosman.cz

Další související informace

Povinné ručení 2010

povinné ručení, finance – Sjednejte si výhodné povinné ručení pro rok 2010, pohodlně a rychle. Dokladem, že máte na rok 2010 povinné ručení, je tzv. zelená karta. "Povinné ručení v roce 2010 již neprodělalo zásadní změny po úpravách zákona k 1.1.2009. Co je důležité vědět o povinném ručení 2010?"

Operace očních víček

Operace očních víček – Mezi nejčastější kosmeticko-estetické operace obličeje patří plastika očních víček (tzv. blepharoplastika). Kůže oblasti horních a dolních víček je nejtenčí z celého těla. Proto v této mimicky mimořádně zatížené krajině dochází poměrně brzy, oproti jiným lokalitám obličeje, k viditelným projevům stárnutí. Situace je charakterizována tvorbou vějířků vrásek na víčkách a v oblasti zevních koutků, vznikem kožních nadbytků až převisů, zejména na horních víčkách. Problém je vystupňován v oblasti nad vnitřními koutky očí a na dolních víčkách tvorbou výrazného vyklenutí (na dolních víčkách tzv. "pytle pod očima"), které je způsobeno ze-spodu tlačícími tukovými váčky na ochabující kruhový oční sval a uvolněnou kůži.

Načítání trvalo 0.0745 sekund.