+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Boty Haix

Klíčová slova: Haix,Boty Haix,Zásahová obuv,Obuv Haix,Haix boty

E-mail: info@botyhaix.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. srpna 2012

Popis: Boty Haix je autorizovaný dealer značky Haix pro ČR. Velký výběr kvalitní a pohodlné obuvi pro profesionály za skvělou cenu. Haix je světový výrobce funkční a inovativní obuvi. Jejich high-tech produkty splňují nejvyšší požadavky na funkci, kvalitu a design. Tuto značku si také oblíbilo mnoho zásahových složek, od policie, přes hasiče až po záchranné složky. Haix klade důraz na poskytování nejlepší kvality, designu a zákaznického servisu při zachování dobrého poměru cena/výkon. Německé značky a stejně tak i Haix jsou známé svým důrazem na kvalitu materiálu i zpracování. Nabízíme velký výběr obuvi od této značky, na výběr tak máte mnoho různých modelů.

Web: botyhaix.cz

Další související informace

Bluebiker - vybavení pro motorkáře

moto oblečení, motooblečení, bundy, kalhoty, boty – E-shop s moto oblečením, moto příslušenstvím a moto doplňky na motorku. U nás naleznete Bundy na motorku, Kalhoty na motorku, Boty na motorku, Helmy - přilby na motorku, Rukavice na motorku, Kombinézy na motorku, Brašny na moto, Chopper doplňky, cross.

Boty DC

Boty DC – Informační stránka na téma boty DC. Historie, sortiment, pánské boty DC, dámské boty DC a mnoho dalšího. DC Shoes je název americké firmy, tento název je v České republice znán pod zkráceným výrazem DC (DC Shoes = Boty DC).

Taneční boty, dresy

taneční boty, boty na balet, piškoty, step, boty – Taneční boty a taneční obuv pro balet, zumbu, step, splečenské tance, disco, street dance, jazz, gymnastiku, aerobick, boogie nebo rock´n´roll. Eshop s taneční obuví, tanečním oblečením, dresy a doplňky.

Načítání trvalo -96.78 sekund.