+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Boty Haix

Klíčová slova: Haix,Boty Haix,Zásahová obuv,Obuv Haix,Haix boty

E-mail: info@botyhaix.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. srpna 2012

Popis: Boty Haix je autorizovaný dealer značky Haix pro ČR. Velký výběr kvalitní a pohodlné obuvi pro profesionály za skvělou cenu. Haix je světový výrobce funkční a inovativní obuvi. Jejich high-tech produkty splňují nejvyšší požadavky na funkci, kvalitu a design. Tuto značku si také oblíbilo mnoho zásahových složek, od policie, přes hasiče až po záchranné složky. Haix klade důraz na poskytování nejlepší kvality, designu a zákaznického servisu při zachování dobrého poměru cena/výkon. Německé značky a stejně tak i Haix jsou známé svým důrazem na kvalitu materiálu i zpracování. Nabízíme velký výběr obuvi od této značky, na výběr tak máte mnoho různých modelů.

Web: botyhaix.cz

Další související informace

Boty DC

boty dc,dc boty,skate boty,boty skate,dámské boty – Tento web vám přináší zajímavé informace o botách DC. Na stránkách najdete více o dámských a dětských botách DC. Neopomeneme ani zimní boty DC a galerii obrázků bot DC. Pomůžeme vám s výběrem obuvi a dozvíte se mnoho zajímavého.

Dámské boty

Dámské boty – Informační stránka na téma boty dámské boty. Dámské boty, letní dámské boty a svatební boty pro dámy. Dámské boty jsou pro většinu žen vášní a mnohdy přechází vášeň v závislost. To vše a mnohem více na této stránce.

Dámské boty

boty – Množství druhů bot v současné době určitě nabídne jak skvělé boty pro dámy, tak i vynikající obuv pro muže. Je to právě obuv pro ženy, která je velmi často diskutovanou věcí. Popravdě řečeno, dámské boty nabízejí obrovské množství různých variant, které je možné si obout.

Načítání trvalo 4.9364 sekund.