+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Boty na kolo

Klíčová slova: Nike,diadora,bontrager,lake,boty,kola,shimano

E-mail: info@kola-visek.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. z??? 2010

Popis: MTB, silniční a spinningové boty na kolo již toliko osvědčených a kvalitních značek jako je Diadora, Lake, Bontrager a Nike. Bohatý výběr pánských či dámských modelů v hojné škále velikostí. Naleznete u nás i pedály klasické, kombinované i nášlapné, značek Shimano a Crankbrothers a mnoho dalších komponentů či kol, jak pro hobíky, tak pro závodníky.

Web: www.boty-na-kolo.cz

Další související informace

BIGfotbal.cz

boty, fotbal – E-shop fotbalových potřeb. Nabízíme kompletní vybavení a pomůcky pro hráče, brankáře, rozhodčí, trenéry, hřiště i fanoušky. Značky ADIDAS, NIKE, PUMA, MIZUNO, LOTTO, JADBERG, UHLSPORT, UMBRO, JOMA, REHBAND a další. Výhodné nabídky pro kluby.

Rybářské potřeby Král

rybářské potřeby,navijáky,pruty,shimano,cormoran – Firma Rybářské potřeby Ladislav Král byla založena v roce 1991. Zabýváme se prodejem těchto značek: Daiwa-Cormoran, Fujitsu, King Carp, JRC, Giants Fishing, Penn, Mikado, Hanák Competition, Hends, Rapala, Berkley, Dorado, Lowrance, Eagle, Fish Finder, Snowbee, Greys, Vision, Shakespeare, Hayabusa, Owner, Gamakatsu, Awa-Shima, Jet-Fish, Bait-Tech, Korda, Extra-Carp, Albastar, Mistrall, Chub, TF-Gear, WFT, Hardy, Shimano, Silstar, Jarvis Marine, Stroft, Gardner, Jackson, Airflo, 3M a další.

Načítání trvalo 0.6058 sekund.