+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Boty na kolo

Klíčová slova: Nike,diadora,bontrager,lake,boty,kola,shimano

E-mail: info@kola-visek.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. z??? 2010

Popis: MTB, silniční a spinningové boty na kolo již toliko osvědčených a kvalitních značek jako je Diadora, Lake, Bontrager a Nike. Bohatý výběr pánských či dámských modelů v hojné škále velikostí. Naleznete u nás i pedály klasické, kombinované i nášlapné, značek Shimano a Crankbrothers a mnoho dalších komponentů či kol, jak pro hobíky, tak pro závodníky.

Web: www.boty-na-kolo.cz

Další související informace

Royaloutlet.cz

Lonsdale,Umbro,Everlast,Nike,Adidas,Puma,Fila,Reeb – Nabízíme více než 3000 produktů značek Lonsdale, Umbro, Everlast, Nike, Adidas, Puma a mnoho dalších. Dále Vám přinášíme nabídku sportovního vybavení pro basketball, box, cyklistiku, fotbal, rugby, golf, squash, tenis a další.

Beppi.cz - obuv

Boty, obuv, boty do vody, kroksy, taška, balerínky – Beppi nabízí obuv pro celou rodinu: moderní kroksy, boty do vody, plátěné boty, žabky, tenisky, sportovní botky, holínky, balerínky, přezůvky ad. Dále nabízíme ponožky, čepice, tašky, batohy, sportovní tašky a jiné. Výrobcem je firma Beppi Portugalsko, která je držitelem certifikátů kvality. Navštivte náš e-shop a přesvědčete se sami.

Načítání trvalo 0.6301 sekund.